Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Krycí plachty na bazén


V současné době jsou na trhu i krycí plachty na bazén pro zazimování bazénů v dostatečné kvalitě, které můžete mít po celou dobu ponechané na hladině bazénu. Tyto bazénové zakrývací plachty jsou vyráběny z vysoce kvalitních tkaných LDPE kašírovaných fólií, jež se vyznačují velmi dlouhou životností. Součástí krycí plachty je lanko a napínací strojek k snadnému uchycení plachty okolo bazénu.

Fólie mají vysokou odolnost jak proti mechanickému poškození, tak také povětrnostním vlivům. Jsou mrazuvzdorné a nepromokavé. Samozřejmostí je UV stabilizace proti slunečnímu záření. Součástí plachet bývá i lanko a napínací strojek pro uchycení folie okolo bazénu. Podmínkou správného umístění plachty je, aby mohla volně kopírovat stěny bazénu a hladinu vody. V případě, že není toto umožněné, je dobré vyplnit prostor mezi plachtou a vodní hladinou, aby nedošlo k poškození krycí plachty na bazén.Zpět na výpis novinek

Přihlášení k odběru newsletteru
Maximálně dvakrát do měsíce Vás budeme informovat o našich novinkách a výhodných nabídkách.

Bazénová chemie pro vířivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlorová chemie, bezchlorová chemie GUAA i kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobců za skvělé ceny. Většinu zboží odesíláme obratem. Výhody pro registrované zákazníky, poukázky, slevy, akce.
 
Váš nákup


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz
  • koupelna-snu.cz - Široký sortiment koupelnového vybavení: sprchové kouty, vany, umyvadla, koupelnový nábytek, či vybavení kuchyně.
  • matrace-polstare.cz - Spánkem strávíte třetinu dne, maximálně si jej pak užijete pouze s kvalitní matrací, roštem a správným polštářem.
  • svetbonsaji.cz - Široká nabídka bonsají - originálních dárek pro každého, realizujeme japonské a okrasné zahrady.
  • dymky-online.cz - Největší výběr tabákových výrobků - tabák, doutníky a dýmky nejlepší kvality.
  • sakypaky.cz - Sedací vaky a sedací pytle nabízí pohodlné a zábavné sezení v interiéru i exteriéru.