Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Inventura ve dnech 25. - 29.9. Přišlé objednávky budeme evidovat, ale jejich expedice začne až od 2.10.2017. Děkujeme za pochopení.

Zahradní osvětlení a večerní pobyt ve vířivce

Zahradní osvětleníMáte svou vířivku na zahradě a přes den nemáte čas využít její blahodárný vliv? Vracíte se pozdě večer z práce a rádi byste se osvěžili a relaxovali v horké koupeli za pomocí masážních trysek? Není nic nemožné. Použijte vhodné osvětlení vířivky pomocí bodových LED světel pod hladinou vašeho vířivého bazénu. Chromoterapie je jednou z metod jak docílit uklidnění vaší mysli a navodit pocit uklidnění.
 
Vedle osvětlení vlastního spa máte dále na výběr z různých variant zahradního osvětlení. Zahradní svítidla dodají kouzelnou atmosféru a již nebudete nijak omezení časem, kdy vířivku využít. Svítidla dodávaná k osvětlení zahrady splňují vysoké estetické nároky a z jejich rozličných tvarů si jistě vybere každý.
 
Aby byl váš zážitek umocněný ještě o další stupeň, neváhejte použít do vaší lázně vonné esence speciálně vyvinuté pro použití v horké lázni vířivého bazénu. Všechny řady vonných esencí prošly náročnými zkouškami a my vám nyní můžeme nabídnout jen to nejlepší z produkce francouzské společnosti Camylle, řadu Lacoform od renomovaného německého výrobce a jako novinku také vonné esence vyladěné především pro bezchlorovou bazénovou chemii GUAa českého výrobce GUAPEX.
 
Nezbytnou podmínkou křišťálově čisté vody je pak použití kvalitní bazénové chemie. Na výběr je z více druhů ošetření vody, ať již použijeme kyslíkové tablety, bezchlorovou chemii GUAa nebo klasickou chlorovou chemii.

Zpět na výpis novinek

Přihlášení k odběru newsletteru
Maximálně dvakrát do měsíce Vás budeme informovat o našich novinkách a výhodných nabídkách.

Bazénová chemie pro vířivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlorová chemie, bezchlorová chemie GUAA i kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobců za skvělé ceny. Většinu zboží odesíláme obratem. Výhody pro registrované zákazníky, poukázky, slevy, akce.
 
Váš nákup


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz
  • koupelna-snu.cz - Široký sortiment koupelnového vybavení: sprchové kouty, vany, umyvadla, koupelnový nábytek, či vybavení kuchyně.
  • matrace-polstare.cz - Spánkem strávíte třetinu dne, maximálně si jej pak užijete pouze s kvalitní matrací, roštem a správným polštářem.
  • svetbonsaji.cz - Široká nabídka bonsají - originálních dárek pro každého, realizujeme japonské a okrasné zahrady.
  • dymky-online.cz - Největší výběr tabákových výrobků - tabák, doutníky a dýmky nejlepší kvality.
  • sakypaky.cz - Sedací vaky a sedací pytle nabízí pohodlné a zábavné sezení v interiéru i exteriéru.