Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Pro registrované zákazníky slevy na bazénovou chemii až 30%. Výhody registrace.

Kalkulátor spotřeby bezchlorové chemie

Uvažujete o používání bezchlorové chemie ve Vaší vířivce či bazénu? Nebo si chcete bezchlorovou chemii pořídit při jednom nákupu na celou sezónu? Přinášíme Vám kalkulátor spotřeby, ve kterém jen zadáte objem vašeho bazénu nebo vířivky a jednoduše zvolíte předpokládanou délku sezóny a teplotu vody a necháte kalkulačku spočítat předpokládané množství bezchlorové chemie.
Kalkulátor je k dispozici vždy na začátku kategorií jak u bezchlorové chemie pro bazény, tak také u bezchlorové chemie pro vířivky.

Bezchlorová chemie - moderní řešení pro všechny

Bazénová chemie na bázi PHMG je moderní způsob, jak ošetřit bezpečně a účinně vodu ve venkovním či vnitřním bazénu nebo ve vířivce (mobilní vířivky nevyjímaje). Prostředky GUAA POOL, GUAA POOL WHIRLPOOL a GUAA POOL SHOCK jsou určeny pro velké i malé bazény. Jsou vhodné tam, kde se koupou malé děti, kde máte problémy s drážděním pokožky nebo očí chlorovou chemií nebo prostě chcete mít vodu bez nepříjemného chlorového zápachu ale rádi by jste si užívali koupání v křišťálově čisté vodě.

Podrobný návod k použvání bezchlorové chemie jsme připravili také v naší poradně.


Užijte si léto v křišťálově čisté vodě bez chlóru

Zpět na výpis novinek

Přihlášení k odběru newsletteru
Maximálně dvakrát do měsíce Vás budeme informovat o našich novinkách a výhodných nabídkách.

Bazénová chemie pro vířivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlorová chemie, bezchlorová chemie GUAA i kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobců za skvělé ceny. Většinu zboží odesíláme obratem. Výhody pro registrované zákazníky, poukázky, slevy, akce.
 
Váš nákup


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz
  • koupelna-snu.cz - Široký sortiment koupelnového vybavení: sprchové kouty, vany, umyvadla, koupelnový nábytek, či vybavení kuchyně.
  • matrace-polstare.cz - Spánkem strávíte třetinu dne, maximálně si jej pak užijete pouze s kvalitní matrací, roštem a správným polštářem.
  • svetbonsaji.cz - Široká nabídka bonsají - originálních dárek pro každého, realizujeme japonské a okrasné zahrady.
  • dymky-online.cz - Největší výběr tabákových výrobků - tabák, doutníky a dýmky nejlepší kvality.
  • sakypaky.cz - Sedací vaky a sedací pytle nabízí pohodlné a zábavné sezení v interiéru i exteriéru.