Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Pro registrované zákazníky slevy na bazénovou chemii až 30%. Výhody registrace.

 V TERMÍNU OD 17.6 do 22.6.2019 ČERPAJÍ ZAMĚSTNANCI  EXPEDICE ŘÁDNOU DOVOLENOU - PO TUTO DOBU NEBUDOU EXPEDOVÁNY ŽÁDNÉ ZASILKY, OBJEDNÁVKY PŘIJATÉ  ODEJDOU V TÝDNU OD 24.6.2019
Děkujeme za pochopení 

Snadná a dlouhodobá údržba bazénové vody - Multiblock 600g

Potřebujete snadné a účinné řešení při údržbě vašeho bazénu? Nechce se Vám neustále doplňovat bazénovou chemii a měřit koncentrace chlór? Řešením je Multiblock, tableta s dlouhodobým účinkem až na tři týdny.

Multiblock 600g jsou chlorové tablety s vícenásobným účinkem. Jsou složeny ze tří hlavních složek – chlórové dezinfekcealgicidní látky a vločkovačeSlouží k dlouhodobé údržbě bazénu. Chlór likviduje bakterie a viry, rozkládá nežádoucí látky, algicid zamezuje růstu řas a vločkovač sráží mikroskopické znečišění do vloček schopných zachytit se na běžných filtračních zařízeních.

Při optimálním pH jsou tyto tablety dostačující péčí pro soukromé bazény při běžném provozu až po dobu tří týdnů..

 
Multiblock 600g

Zpět na výpis novinek

Přihlášení k odběru newsletteru
Maximálně dvakrát do měsíce Vás budeme informovat o našich novinkách a výhodných nabídkách.

Bazénová chemie pro vířivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlorová chemie, bezchlorová chemie GUAA i kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobců za skvělé ceny. Většinu zboží odesíláme obratem. Výhody pro registrované zákazníky, poukázky, slevy, akce.
 
Váš nákup


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz
  • koupelna-snu.cz - Široký sortiment koupelnového vybavení: sprchové kouty, vany, umyvadla, koupelnový nábytek, či vybavení kuchyně.
  • matrace-polstare.cz - Spánkem strávíte třetinu dne, maximálně si jej pak užijete pouze s kvalitní matrací, roštem a správným polštářem.
  • svetbonsaji.cz - Široká nabídka bonsají - originálních dárek pro každého, realizujeme japonské a okrasné zahrady.
  • dymky-online.cz - Největší výběr tabákových výrobků - tabák, doutníky a dýmky nejlepší kvality.
  • sakypaky.cz - Sedací vaky a sedací pytle nabízí pohodlné a zábavné sezení v interiéru i exteriéru.