Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Pro registrované zákazníky slevy na bazénovou chemii až 30%. Výhody registrace.

Esence pro klasickou vanu

Máte rádi aromaterapii, ale nemáte každý den prostor koupat se ve vířivce či si dát  pořádnou saunovou lázeň? Nevadí, řešením jsou speciálně připravené vonné esence do klasických van. Společnost Camylle připravila jedinečnou řadu Lait de Balnéo, původně vyvíjenou pro speciální balneo provozy. Ovšem použití těchto přípravků obsahjících pouze 100% přírodní esence je podstatně širší.

Esence Lait de Banéo jsou vhodné také do privátních van s masážními tryskami, klasických van, ale používají se také pro koupele nohou. Široká nabídka aromat pak umožní si vybrat tu správnou podle vaší nálady, zdravotního problému či potřeby navodit určitou atmosféru.

Nechejte se inspirovat svělými produkty Camylle a objevte kouzlo té pravé aromaterapie.


Camylle

Zpět na výpis novinek

Přihlášení k odběru newsletteru
Maximálně dvakrát do měsíce Vás budeme informovat o našich novinkách a výhodných nabídkách.

Bazénová chemie pro vířivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlorová chemie, bezchlorová chemie GUAA i kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobců za skvělé ceny. Většinu zboží odesíláme obratem. Výhody pro registrované zákazníky, poukázky, slevy, akce.
 
Váš nákup


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz
  • koupelna-snu.cz - Široký sortiment koupelnového vybavení: sprchové kouty, vany, umyvadla, koupelnový nábytek, či vybavení kuchyně.
  • matrace-polstare.cz - Spánkem strávíte třetinu dne, maximálně si jej pak užijete pouze s kvalitní matrací, roštem a správným polštářem.
  • svetbonsaji.cz - Široká nabídka bonsají - originálních dárek pro každého, realizujeme japonské a okrasné zahrady.
  • dymky-online.cz - Největší výběr tabákových výrobků - tabák, doutníky a dýmky nejlepší kvality.
  • sakypaky.cz - Sedací vaky a sedací pytle nabízí pohodlné a zábavné sezení v interiéru i exteriéru.