Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Pro registrované zákazníky slevy na bazénovou chemii až 30%. Výhody registrace.

Co udělat pro čistou vodu ve vířivce?

Připravili jsme pro vás dokonalý postup, jak se definitivně vypořádat s problematickým udržováním čisté vody ve vířivce. V naší Poradně bazénové chemie se pravidelně věnujeme bazénové chemii a postupům jak ji správně používat. Ale obecně začínají problémy již dříve. Především musíme mít dokonale čistou vířivku či bazén ještě před tím, než vodu napustíme.


Jen v dokonale čistém vířivém bazénu (nebo v tom klasickém venkovním či vnitřním) je předpoklad, že se nám také následně podaří pomocí bazénové chemie udržet vodu v dokonalé kondici a křišťálově čistou. V článku uvádíme jen pět základních kroků, které když dodržíte, budete mít po starostech.

Článek: Kazí se Vám voda ve vířivce? Poradíme vám jak tomu předejít.

 
Postup jak dokonale vyčistit vířivý bazén

Zpět na výpis novinek

Přihlášení k odběru newsletteru
Maximálně dvakrát do měsíce Vás budeme informovat o našich novinkách a výhodných nabídkách.

Bazénová chemie pro vířivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlorová chemie, bezchlorová chemie GUAA i kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobců za skvělé ceny. Většinu zboží odesíláme obratem. Výhody pro registrované zákazníky, poukázky, slevy, akce.
 
Váš nákup


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz
  • koupelna-snu.cz - Široký sortiment koupelnového vybavení: sprchové kouty, vany, umyvadla, koupelnový nábytek, či vybavení kuchyně.
  • matrace-polstare.cz - Spánkem strávíte třetinu dne, maximálně si jej pak užijete pouze s kvalitní matrací, roštem a správným polštářem.
  • svetbonsaji.cz - Široká nabídka bonsají - originálních dárek pro každého, realizujeme japonské a okrasné zahrady.
  • dymky-online.cz - Největší výběr tabákových výrobků - tabák, doutníky a dýmky nejlepší kvality.
  • sakypaky.cz - Sedací vaky a sedací pytle nabízí pohodlné a zábavné sezení v interiéru i exteriéru.