Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Bazénová chemie - SLEVA


Dovoluje si vám oznámit, že v souvislosti s příchodem nové bazénové sezóny můžete, počínaje dnešním dnem najít na našem webu www.virive-bazeny.cz zcela nové ceny bazénové chemie. U jednotlivých kategorií se ceny snížily o 10 až 25% v závislosti na podmínkách od výrobce. 

Doporučujeme především upřít pozornost na
Whirlpool základní set, kde je cena snížena na pouhých 1299 Kč! Tato cena se tak dostává 400 Kč pod průměrnou cenu v obchodech. Za zmínku stojí také nový akční set Aktivního kyslíku, kde najdete Mini Tabs a Aktivátor za výhodnou cenu 545 Kč!

Partnerům nabízíme při větších objednávkách v daném období další zajímavé slevy!


Zpět na výpis novinek

Přihlášení k odběru newsletteru
Maximálně dvakrát do měsíce Vás budeme informovat o našich novinkách a výhodných nabídkách.

Bazénová chemie pro vířivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlorová chemie, bezchlorová chemie GUAA i kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobců za skvělé ceny. Většinu zboží odesíláme obratem. Výhody pro registrované zákazníky, poukázky, slevy, akce.
 
Váš nákup


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz
  • koupelna-snu.cz - Široký sortiment koupelnového vybavení: sprchové kouty, vany, umyvadla, koupelnový nábytek, či vybavení kuchyně.
  • matrace-polstare.cz - Spánkem strávíte třetinu dne, maximálně si jej pak užijete pouze s kvalitní matrací, roštem a správným polštářem.
  • svetbonsaji.cz - Široká nabídka bonsají - originálních dárek pro každého, realizujeme japonské a okrasné zahrady.
  • dymky-online.cz - Největší výběr tabákových výrobků - tabák, doutníky a dýmky nejlepší kvality.
  • sakypaky.cz - Sedací vaky a sedací pytle nabízí pohodlné a zábavné sezení v interiéru i exteriéru.