Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Inventura ve dnech 25. - 29.9. Přišlé objednávky budeme evidovat, ale jejich expedice začne až od 2.10.2017. Děkujeme za pochopení.

Aromatické svíčky BellaCandle

Aromatické svíčky BellaCandle jsou skvělou inspirací pro nastávající vánoční období. Kombinují v sobě vysokou kvalitu a ekologičnost. Jsou totiž vyrobené pouze ručně ze 100% přírodního sójového vosku a obsahují bezolovnatý knot. Jemné a svěží vůně jednotlivých druhů svíček doplňuje jedinečný dárek. V každé ze svíček se ukrývá překvapení v podobě stříbrného prstenu. Prvotřídní stříbro 925 a to, že nikdy nevíte dopředu, jaký tvar prstýnek bude mít, přináší skutečně jedinečný zážitek.
 
Až hořící svíčka vytvoří správnou atmosféru, objeví se skutečná krása v podobě stříbrného kroužku, který vyjmete z horkého vosku. Vonné svíčky se stříbrným šperkem jsou ideálním dárkem pro každou ženu a dívku. Je třeba s nimi zacházet s velkou opatrností. Každá je ručně dělaná a všechny šperky jsou individuálně vybírané, co se týče kvality a krásy.
 
Aromatické svíčky BellaCandle

Zpět na výpis novinek

Přihlášení k odběru newsletteru
Maximálně dvakrát do měsíce Vás budeme informovat o našich novinkách a výhodných nabídkách.

Bazénová chemie pro vířivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlorová chemie, bezchlorová chemie GUAA i kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobců za skvělé ceny. Většinu zboží odesíláme obratem. Výhody pro registrované zákazníky, poukázky, slevy, akce.
 
Váš nákup


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz
  • koupelna-snu.cz - Široký sortiment koupelnového vybavení: sprchové kouty, vany, umyvadla, koupelnový nábytek, či vybavení kuchyně.
  • matrace-polstare.cz - Spánkem strávíte třetinu dne, maximálně si jej pak užijete pouze s kvalitní matrací, roštem a správným polštářem.
  • svetbonsaji.cz - Široká nabídka bonsají - originálních dárek pro každého, realizujeme japonské a okrasné zahrady.
  • dymky-online.cz - Největší výběr tabákových výrobků - tabák, doutníky a dýmky nejlepší kvality.
  • sakypaky.cz - Sedací vaky a sedací pytle nabízí pohodlné a zábavné sezení v interiéru i exteriéru.