Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zážitkové sprchy a esence do nich

Pokud jste ještě nevyzkoušeli zážitkové sprchy, je načase se podívat do některého z moderních wellness zařízení, kde tuto netradiční zábavu nabízejí. Jedná se o místnost určené k osvěžení a uvolnění, kde jsou k dispozici různé typy masážních sprchových trysek. A není to jen o teplých tropických deštích, ale také si můžete vychutnat studenu mlhu nebo ochlazovací sprchu. Prostě každému podle libosti. Pokud trpíte bolestmi hlavy, či jste celý týden v napětí a stresu, není nic příjemnějšího, než si zkombinovat účinek chladné osvěžující vody v kontrastu s teplým tropickým deštěm. A nejlépe několikrát za sebou. Efekt zážitkových sprch je založen na kombinací vodních paprsků s esenciálními vůněmi, které povzbudí či uklidní mysl.

Sprchová aromata Lacoform

Jedinečné a léty prověřené esence z řady Lacoform provází zážitkové sprchy po celé Evropě. V kombinaci s masážními tryskami přinášejí relaxaci v tomto kouzelném světě vodních clon, proudů, vodopádů a vodní terapie.

Nabízíme kompletní řadu sprchových aromat, od chladných vůní Ledového moře, Polární noci či Sibiřské ledové stepy po esence vhodné do teplých tropických a provazových dešťů Tropica, Karibic a Sumatra Orange.

 
Zážitkové sprchy a aromaterapie

Zpět na výpis novinek

Přihlášení k odběru newsletteru
Maximálně dvakrát do měsíce Vás budeme informovat o našich novinkách a výhodných nabídkách.

Bazénová chemie pro vířivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlorová chemie, bezchlorová chemie GUAA i kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobců za skvělé ceny. Většinu zboží odesíláme obratem. Výhody pro registrované zákazníky, poukázky, slevy, akce.
 
Váš nákup


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz
  • koupelna-snu.cz - Široký sortiment koupelnového vybavení: sprchové kouty, vany, umyvadla, koupelnový nábytek, či vybavení kuchyně.
  • matrace-polstare.cz - Spánkem strávíte třetinu dne, maximálně si jej pak užijete pouze s kvalitní matrací, roštem a správným polštářem.
  • svetbonsaji.cz - Široká nabídka bonsají - originálních dárek pro každého, realizujeme japonské a okrasné zahrady.
  • dymky-online.cz - Největší výběr tabákových výrobků - tabák, doutníky a dýmky nejlepší kvality.
  • sakypaky.cz - Sedací vaky a sedací pytle nabízí pohodlné a zábavné sezení v interiéru i exteriéru.