Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Aroma difuzér pro restroomy

BoobbleSpolečnost Camylle představuje na našem trhu novinku v podobě aroma difuzéru BOOBBLE. Tento aroma difuzér se používá s přírodními esenciálními oleji NUAGE od stejné společnosti. Přístroj vedle užitkové funkce při provonění místností do velikosti cca 50m2 s sebou přináší i jedinečný design. Tvoří tak zajímavý doplněk interiéru.

Esence pro provonění wellness center z řady NUAGE jsou čistě přírodní v devíti vůních. Naleznete zde nejen klasické jako je eukalyptus, rozmarýn či borovice ale také zajímavé kombinace éterických olejů pod názvy Élynia, či Luxury. 
Vonnné esence Nuage

Zpět na výpis novinek

Přihlášení k odběru newsletteru
Maximálně dvakrát do měsíce Vás budeme informovat o našich novinkách a výhodných nabídkách.

Bazénová chemie pro vířivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlorová chemie, bezchlorová chemie GUAA i kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobců za skvělé ceny. Většinu zboží odesíláme obratem. Výhody pro registrované zákazníky, poukázky, slevy, akce.
 
Váš nákup


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz
  • koupelna-snu.cz - Široký sortiment koupelnového vybavení: sprchové kouty, vany, umyvadla, koupelnový nábytek, či vybavení kuchyně.
  • matrace-polstare.cz - Spánkem strávíte třetinu dne, maximálně si jej pak užijete pouze s kvalitní matrací, roštem a správným polštářem.
  • svetbonsaji.cz - Široká nabídka bonsají - originálních dárek pro každého, realizujeme japonské a okrasné zahrady.
  • dymky-online.cz - Největší výběr tabákových výrobků - tabák, doutníky a dýmky nejlepší kvality.
  • sakypaky.cz - Sedací vaky a sedací pytle nabízí pohodlné a zábavné sezení v interiéru i exteriéru.