Nové saunové esence

Rozšiřujeme nabídku saunových esencí Lacoform. Posledním přírustkem jsou tři nové vůně. Bílý květ jasmínu, vůně šeříku a zimní sen.

Zimní sen můžeme zařadit spíše do vůní kořeněných, i když se v ní objevují i ovocné tóny. Její uklidňující aroma je jako stvořené pro dlouhé zimní večery strávené příjemnou relaxací ve finské sauně. K dispozici je zatím pouze v balení 250 ml

Bílý květ jasmínu je typickou květinovou vůní, která osloví především ženy. Její uklidňující aroma poomáhá při úzkostech a depresích a navozuje celkově pozitivní a konstruktivní emoce. Je vhodná také v případě, že večer nemůžete usnout a má také afrodisiakální účinky. Nabízíme ji v balení 250 ml a 1 lt.

Šeřík je opět typickou květinovou vůní, rozjásanou jako jsou na jaře květnové dny, kdy šeřík působí na naše smysly. Povzbuzující a extrémně čistá vůně si podmaní opět především ženy a dívky, ale díky zklidnění bolestí hlavy a migrén najde své příznivce i v řadách mužů. Balení je k dispozici 250 ml.

nove-saunove-esence

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení