Naviják na solární plachtu výškově nastavitelný 5,3 - 6,9 m

Kód: Z10-0307
10 590 Kč –6 %
Naviják na solární plachtu výškově nastavitelný 5,3 - 6,9 m
10 590 Kč –6 % 9 990 Kč / ks
Skladem
Kompletní nerezové navíjecí zařízení se používá pro pohodlnější odstranění solární fólie z hladiny bazénové vody. S jeho pomocí může solární folii snadno svonout i rozvinout i jedna osoba doslova během minuty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní nerezové navíjecí zařízení se používá pro pohodlnější odstranění solární fólie z hladiny bazénové vody. S jeho pomocí může solární folii snadno svonout i rozvinout i jedna osoba doslova během minuty. Navíc je jeho použití mnohem šetrnější pro solární plachtu a tím můžeme výrazně prodloužit její životnost.

Výškově nastavitelný naviják na solární plachtu pro bazény od 5,3 do 6,9 m - popis

Výhodou pevného připojení je snadná manipulace s navíjecím zařízením při navíjení a roztažení solární plachty. Tento typ navijáku se pomocí hmoždinek napevno instaluje u bazénu. Je vhodný pro bazény, které jsou z části vyvýšené. Teleskopické stojany lze snadno přizpůsobit výšce bazénu. Regulovatelná výška je od 523 do 823 mm.

Součástí dodávky je nerezový stojan, teleskopická tyč, nerezové šroubky pro zajištění eloxované tyče, sada pásků a příchytek pro pevné upevnění solární fólie, která snadno dosáhne až k okraji bazénu, sada hmoždinek a vrutů pro pevnou instalaci.

Navíjecí zařízení je vyrobeno z nerezové oceli AISI-304. Váha 17 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Navijáky
Záruka: 2 roky