Naviják na solární plachtu přenosný 5,3 - 6,9 m

Kód: Z10-0107
8 833 Kč –12 %
Naviják na solární plachtu přenosný 5,3 - 6,9 m
8 833 Kč –12 % 7 790 Kč / ks
Skladem
Nerezové přenosné navijáky se stojanem ve tvaru „T“ se doporučují tam, kde je potřeba ušetřit místo, nebo kde z estetického či jiného důvodu nemůže být navíjecí zařízení instalováno napevno. S jeho pomocí může solární folii snadno svinout i rozvinout jedna osoba doslova během minuty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní nerezové navíjecí zařízení se používá pro pohodlnější odstranění solární fólie z hladiny bazénové vody. S jeho pomocí může solární folii snadno svinout i rozvinout jedna osoba doslova během minuty. Navíc je jeho použití mnohem šetrnější pro solární plachtu a tím můžeme výrazně prodloužit její životnost.

Přenosný naviják na solární plachtu pro bazény od 5,3 do 6,9 m - popis

Nerezové přenosné navijáky se stojanem ve tvaru „T“ se doporučují tam, kde je potřeba ušetřit místo, nebo kde z estetického či jiného důvodu nemůže být navíjecí zařízení instalováno napevno. Obsluha je velice jednoduchá, po svinutí solární fólie se celé zařízení přenese na určené místo a prostor se může volně využívat.

Součástí dodávky je nerezový stojan, teleskopická tyč, nerezové šroubky pro zajištění eloxované tyče, sada pásků a příchytek pro pevné upevnění solární fólie, která snadno dosáhne až k okraji bazénu.

Navíjecí zařízení je vyrobeno z nerezové oceli AISI-304. Váha 21 kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Navijáky
Záruka: 2 roky