Naviják na solární plachtu přenosný 2,6 - 4,3 m

Kód: Z10-0101
7 623 Kč –17 %
Naviják na solární plachtu přenosný 2,6 - 4,3 m
7 623 Kč –17 % 6 290 Kč / ks
Skladem
Nerezové přenosné navijáky se stojanem ve tvaru „T“ se doporučují tam, kde je potřeba ušetřit místo, nebo kde z estetického či jiného důvodu nemůže být navíjecí zařízení instalováno napevno. S jeho pomocí může solární folii snadno svinout i rozvinout jedna osoba doslova během minuty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní nerezové navíjecí zařízení se používá pro pohodlnější odstranění solární fólie z hladiny bazénové vody. S jeho pomocí může solární folii snadno svinout i rozvinout jedna osoba doslova během minuty. Navíc je jeho použití mnohem šetrnější pro solární plachtu a tím můžeme výrazně prodloužit její životnost.

Přenosný naviják na solární plachtu pro bazény od 2,6 do 4,3 m - popis

Nerezové přenosné navijáky se stojanem ve tvaru „T“ se doporučují tam, kde je potřeba ušetřit místo, nebo kde z estetického či jiného důvodu nemůže být navíjecí zařízení instalováno napevno. Obsluha je velice jednoduchá, po svinutí solární fólie se celé zařízení přenese na určené místo a prostor se může volně využívat.

Součástí dodávky je nerezový stojan, teleskopická tyč, nerezové šroubky pro zajištění eloxované tyče, sada pásků a příchytek pro pevné upevnění solární fólie, která snadno dosáhne až k okraji bazénu.

Navíjecí zařízení je vyrobeno z nerezové oceli AISI-304.

Doplňkové parametry

Kategorie: Navijáky
Záruka: 2 roky