Naviják na solární plachtu pojízdný 5,3 - 6,9 m

Kód: Z10-0207
9 310 Kč –14 %
Naviják na solární plachtu pojízdný 5,3 - 6,9 m
9 310 Kč –14 % 7 990 Kč / ks
Skladem
Nerezové přenosné navijáky se stojanem ve tvaru „T“ se doporučují tam, kde je potřeba ušetřit místo, nebo kde z estetického či jiného důvodu nemůže být navíjecí zařízení instalováno napevno. S jeho pomocí může solární folii snadno svinout i rozvinout jedna osoba doslova během minuty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní nerezové navíjecí zařízení se používá pro pohodlnější manipulaci solární fólie na hladině bazénové vody. S jeho pomocí může solární folii snadno svinout i rozvinout jedna osoba doslova během několika vteřin. Navíc je jeho použití také mnohem šetrnější pro solární plachtu a tím můžeme výrazně prodloužit její životnost. Pojízdné navijáky patří k nejoblíbenějším, pro svou snadnou manipulovatelnost.

Pojízdný naviják na solární plachtu pro bazény od 5,3 do 6,9 m - popis

U pojízdného navijáku je na protilehlé straně od navíjecí kliky stojan zakončen pojízdnými kolečky. Po svinutí solární fólie lze jednoduše odjet na určené místo a volně tak využít prostor u bazénu. tento nerezový naviják je lehký a manipulace s ním není obtížná. ani pro ženu. Nejčastěji prodávaný typ navijáku.

Součástí dodávky je nerezový stojan, teleskopická tyč, nerezové šroubky pro zajištění eloxované tyče, sada pásků a příchytek pro pevné upevnění solární fólie, která snadno dosáhne až k okraji bazénu.

Navíjecí zařízení je vyrobeno z nerezové oceli AISI-304. Váha navijáku je pouze 19.5 kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Navijáky
Záruka: 2 roky