Aromata pro zpříjemnění zimních večerů

Měsíce, ve kterých převládá chlad a brzká tma, mohou být pro naše tělo náročné. Nedostatek denního světla a hřejivých slunečních paprsků nás více nutí zdržovat se doma v teple a zároveň vyvolává chmurnější náladu. Byla by tedy škoda si takový zimní večer nezpříjemnit vůní, která vás pohladí po duši a doplní chybějící energii.

Uvolněte tělo i mysl

Jedním z ideálních způsobů, jak načerpat síly do dalších dní, jsou aromaterapeutické masáže. Díky propojení s masírováním disponují možností úlevy od bolesti svalů, která se v zimních měsících zpravidla ozývá hlasitěji a při tom zprostředkovávají různé smyslové požitky

Kombinace některých vůní může například působit hřejivě jako med a zázvor, levandule pak navozuje klid a tlumí stres, čímž pomáhá s usínáním. V případě granátového jablka pak může dojít k navození letní atmosféry a vzpomínek na příjemné prožitky v teplejším ročním období. Masážní oleje tedy nabízejí celou škálu prožitků, které vás na konci aromaterapeutické masáže nechají naprosto zharmonizované

Masážní olej granátové jablko

Masážní oleje v naší nabídce vynikají tím, že obsahují dlouhý molekulární řetězec, díky kterému mají skvělou skluznost po pokožce. Olej tak zůstává na povrchu pokožky a nevsakuje se, nicméně zjemňuje a nezanechává mastný film.

Prostor pro relax

Další ze zaručených způsobů, jak si navodit pokojnou atmosféru, jsou prostorová aromata. Jsou určena k tomu, aby provoněla celou místnost, kterou obýváte. Jejich kouzlo spočívá v tom, že na vás působí při jakékoliv činnosti, kterou v dané místnosti provádíte a mají na váš organismus úlevný účinek. V naší nabídce se nacházejí prostorová aromata, která dávkuje odpařovací dávkovač, jenž zajistí rovnoměrné rozprostření vůně v místnosti..

Jestliže si toužíte už nyní ve svém domě navodit vánoční atmosféru, můžete toho docílit například vůní pomeranče, která mimo jiné probouzí novou energii a zároveň uvolňuje organismus. Velmi příjemně působí také santalové dřevo, které je proslulé svou vůní. Obsahuje dřevitou hřejivou složku, díky které působí antidepresivně a pomáhá při nachlazení. Ideální účinky během zimních měsíců má také eukalyptus, který disponujeme silnými povzbuzujícími účinky, podporuje krevní oběh a uvolňuje dýchací cesty.

Pokud byste chtěli svůj prožitek dovést k dokonalosti, stačí si jen pustit příjemnou relaxační hudbu, zapálit si několik svíček, či rozsvítit tlumené světlo a jen se ponořit do smyslných aromat. Vaše tělo to ocení!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení