Aromata pro zpříjemnění zimních večerů

Měsíce, ve kterých převládá chlad a brzká tma, mohou být pro naše tělo náročné. Nedostatek denního světla a hřejivých slunečních paprsků nás více nutí zdržovat se doma v teple a zároveň vyvolává chmurnější náladu. Byla by tedy škoda si takový zimní večer nezpříjemnit vůní, která vás pohladí po duši a doplní chybějící energii.

Uvolněte tělo i mysl

Jedním z ideálních způsobů, jak načerpat síly do dalších dní, jsou aromaterapeutické masáže. Díky propojení s masírováním disponují možností úlevy od bolesti svalů, která se v zimních měsících zpravidla ozývá hlasitěji a při tom zprostředkovávají různé smyslové požitky

Kombinace některých vůní může například působit hřejivě jako med a zázvor, levandule pak navozuje klid a tlumí stres, čímž pomáhá s usínáním. V případě granátového jablka pak může dojít k navození letní atmosféry a vzpomínek na příjemné prožitky v teplejším ročním období. Masážní oleje tedy nabízejí celou škálu prožitků, které vás na konci aromaterapeutické masáže nechají naprosto zharmonizované

Masážní olej granátové jablko

Masážní oleje v naší nabídce vynikají tím, že obsahují dlouhý molekulární řetězec, díky kterému mají skvělou skluznost po pokožce. Olej tak zůstává na povrchu pokožky a nevsakuje se, nicméně zjemňuje a nezanechává mastný film.

Prostor pro relax

Další ze zaručených způsobů, jak si navodit pokojnou atmosféru, jsou prostorová aromata. Jsou určena k tomu, aby provoněla celou místnost, kterou obýváte. Jejich kouzlo spočívá v tom, že na vás působí při jakékoliv činnosti, kterou v dané místnosti provádíte a mají na váš organismus úlevný účinek. V naší nabídce se nacházejí prostorová aromata, která dávkuje odpařovací dávkovač, jenž zajistí rovnoměrné rozprostření vůně v místnosti..

Jestliže si toužíte už nyní ve svém domě navodit vánoční atmosféru, můžete toho docílit například vůní pomeranče, která mimo jiné probouzí novou energii a zároveň uvolňuje organismus. Velmi příjemně působí také santalové dřevo, které je proslulé svou vůní. Obsahuje dřevitou hřejivou složku, díky které působí antidepresivně a pomáhá při nachlazení. Ideální účinky během zimních měsíců má také eukalyptus, který disponujeme silnými povzbuzujícími účinky, podporuje krevní oběh a uvolňuje dýchací cesty.

Pokud byste chtěli svůj prožitek dovést k dokonalosti, stačí si jen pustit příjemnou relaxační hudbu, zapálit si několik svíček, či rozsvítit tlumené světlo a jen se ponořit do smyslných aromat. Vaše tělo to ocení!