Solární fólie GeoBubble 400mic. světle modrá, metráž (šíře 3-6m)

Kód: 3032/SIR 3032/SIR2 3032/SIR3 3032/SIR4 3032/SIR5 3032/SIR6 3032/SIR7 Zvolte variantu
Značka: Plastipack
507 Kč / bm 592 Kč / bm 676 Kč / bm 761 Kč / bm 845 Kč / bm 930 Kč / bm 1 014 Kč / bm od 507 Kč / bm
Dodání do týdne Dodání do týdne Dodání do týdne Dodání do týdne Dodání do týdne Dodání do týdne Dodání do týdne Zvolte variantu
šíře
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Solární fólie (plachty) GeoBubble na bazén jsou vhodné na letní zakrývání bazénů. Solární fólie u bazénů napomáhají ohřevu vody a zamezují jejímu chladnutí přes noc.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Solární fólie s technologií GeoBubble jsou vyrobeny z odolného a speciálně vyvinutého materiálu pro použití na bazénech. Tloušťka materiálu je 400mic. Na výběr jsou dvě barevná provedení (světle modrá, modro/černá) a několik šíří (3-6m). Rozměr na přání u tohoto produktu bohužel nejsme schopni zajisit, ale jednoduše si ho vytvoříte zúžením na požadovaný rozměr z dostupných šířek.

Jak objednat solární fólii v metráži*

Uvedená cena je za m běžný .   Vyberte si požadovanou šířku role* a délku zadejte v metrech ve formátu X.XX (např. 2.46) Pro jistotu délku fólie a šířku role vložte také do poznámky při rekapitulaci objednávky v košíku. Cenu vám potvrdíme v následném emailu. Rozměrová odchylka může činit +4%.

* Role širší než 2,5m jsou svařované z více pruhů (kvalitní pevný spoj).

Co je technologie GeoBubble?

Jedná se o inovativní tvar bublin, který byl vědecky navržen tak, aby prodloužil životnost materiálu fólií až o 25%. Pláště bazénu jsou obvykle vystaveny vysokým hladinám UV záření a chemickáliím. GeoBubble je materiál navržený speciálně pro toto prostředí, čímž je fólie odolnější vůči těmto vlivům a umožňuje delší životnost.

Na běžně dostupné solární fólie se používá tradiční bublinkový materiál, který byl původně vyvinut a přizpůsoben obalovému průmyslu, což je velkoobjemový, nekvalitní obalový materiál s krátkou životností. Z tohoto důvodu mají tradiční solární fólie několik nedostatků ve svém designu, včetně tenkých bodů a oblastí s vysokým zbytkovým namáháním. Tenká místa na fólii vytvářejí slabé body, které se rychle rozpadají díky UV paprskům a chemikáliím.

GeoBubble byl navržen tak, aby zvýšil odolnost celé plochy solární fólie. Geometrická bublina umožňuje, aby byl materiál vytvořen bez slabých míst, což vede k rovnoměrnější tloušťce materiálu, čímž se stává odolnější.

Co dělá GeoBubble materiály jedinečné?
  • Jedinečný patentovaný design dvou bublinek, spojených dohromady
  • Žádné ostré rohy, které by mohly vést k tenkým nebo slabým místům
  • Žádná namáhaná místa díky hladkým propojeným křivkám bubliny
  • O 50% silnější než tradiční bublinkový materiál
  • Zvýšená odolnost proti UV záření a chemikáliím
GeoBubble má velkou má mnohem větší povrchovou plochu než většina tradičních bublinkových materiálů, což umožňuje expanzi vzduchu v bublinovém tvaru. Pevná část pasu zajišťuje, že bublina je dostatečně pevná, aby udržovala rozpínaný vzduch a při zvýšeném tlaku se neprotrhla. Velký půdorys působí také jako izolátor, takže vytvářené teplo je zachováno ve vodě bazénu.

Solární plachta na bazén - údržba

Jelikož je solární folie velmi namáhána vlivem prostředí (sluneční záření, chemické přísady ve vodě), doporučujeme dodržovat při použití tyto zásady: - při sejmutí plachty v době provozu bazénu nevystavujte plachtu přímému slunečnímu záření, položte ji do stínu. - nenechávejte fólii na hladině při poklesu venkovní teploty pod +5 °C. Na zimní období plachtu osprchujte čistou vodou, vysušte a uskladněte v prostorách kde teplota neklesá pod 0 °C.

Povolená rozměrová odchylka 4 %.
Záruka 24 měsíců na výrobní vady.

* Jedná se o zboží vyrobené na zakázku. Dle § 1837 spotřebitel nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle jeho přání!


Solární folie informace

Doplňkové parametry

Kategorie: Na míru 180 - 500 mic
Záruka: 2 roky