Solární fólie GeoBubble 400mic. modro-černá, metráž (šíře 3-5m)

Kód: 3035/SIR 3035/SIR2 3035/SIR3 3035/SIR4 3035/SIR5 3035/SIR6 3035/SIR7 Zvolte variantu
Značka: Plastipack
660 Kč / ks 774 Kč / ks 881 Kč / ks 992 Kč / ks 925 Kč / ks 1 215 Kč / ks 1 321 Kč / ks od 660 Kč / ks
dodání do 14 dnů dodání do 14 dnů dodání do 14 dnů dodání do 14 dnů dodání do 14 dnů dodání do 14 dnů dodání do 14 dnů Zvolte variantu
šíře
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Solární fólie (plachty) GeoBubble na bazén jsou vhodné na letní zakrývání bazénů. Solární fólie u bazénů napomáhají ohřevu vody a zamezují jejímu chladnutí přes noc.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Solární fólie s technologií GeoBubble jsou vyrobeny z odolného a speciálně vyvinutého materiálu pro použití na bazénech. Tloušťka materiálu je 400mic. Na výběr jsou dvě barevná provedení (světle modrá, modro/černá) a několik šíří (3-6m). Rozměr na přání u tohoto produktu bohužel nejsme schopni zajisit, ale jednoduše si ho vytvoříte zúžením na požadovaný rozměr z dostupných šířek.

Jak objednat solární fólii v metráži*

Uvedená cena je za m běžný v dané šířce.  Vyberte si požadovanou šířku role* a délku zadejte v metrech ve formátu X.XX (např. 2.46) Pro jistotu délku fólie a šířku role vložte také do poznámky při rekapitulaci objednávky v košíku. Cenu vám potvrdíme v následném emailu. Rozměrová odchylka může činit +4%.

* Role širší než 2,5m jsou svařované z více pruhů (kvalitní pevný spoj).

Co je technologie GeoBubble?

Jedná se o inovativní tvar bublin, který byl vědecky navržen tak, aby prodloužil životnost materiálu fólií až o 25%. Pláště bazénu jsou obvykle vystaveny vysokým hladinám UV záření a chemickáliím. GeoBubble je materiál navržený speciálně pro toto prostředí, čímž je fólie odolnější vůči těmto vlivům a umožňuje delší životnost.

Na běžně dostupné solární fólie se používá tradiční bublinkový materiál, který byl původně vyvinut a přizpůsoben obalovému průmyslu, což je velkoobjemový, nekvalitní obalový materiál s krátkou životností. Z tohoto důvodu mají tradiční solární fólie několik nedostatků ve svém designu, včetně tenkých bodů a oblastí s vysokým zbytkovým namáháním. Tenká místa na fólii vytvářejí slabé body, které se rychle rozpadají díky UV paprskům a chemikáliím.

GeoBubble byl navržen tak, aby zvýšil odolnost celé plochy solární fólie. Geometrická bublina umožňuje, aby byl materiál vytvořen bez slabých míst, což vede k rovnoměrnější tloušťce materiálu, čímž se stává odolnější.

Co dělá GeoBubble materiály jedinečné?
  • Jedinečný patentovaný design dvou bublinek, spojených dohromady
  • Žádné ostré rohy, které by mohly vést k tenkým nebo slabým místům
  • Žádná namáhaná místa díky hladkým propojeným křivkám bubliny
  • O 50% silnější než tradiční bublinkový materiál
  • Zvýšená odolnost proti UV záření a chemikáliím
GeoBubble má velkou má mnohem větší povrchovou plochu než většina tradičních bublinkových materiálů, což umožňuje expanzi vzduchu v bublinovém tvaru. Pevná část pasu zajišťuje, že bublina je dostatečně pevná, aby udržovala rozpínaný vzduch a při zvýšeném tlaku se neprotrhla. Velký půdorys působí také jako izolátor, takže vytvářené teplo je zachováno ve vodě bazénu.

Solární plachta na bazén - údržba

Jelikož je solární folie velmi namáhána vlivem prostředí (sluneční záření, chemické přísady ve vodě), doporučujeme dodržovat při použití tyto zásady: - při sejmutí plachty v době provozu bazénu nevystavujte plachtu přímému slunečnímu záření, položte ji do stínu. - nenechávejte fólii na hladině při poklesu venkovní teploty pod +5 °C. Na zimní období plachtu osprchujte čistou vodou, vysušte a uskladněte v prostorách kde teplota neklesá pod 0 °C.

Povolená rozměrová odchylka 4 %.
Záruka 24 měsíců na výrobní vady.

* Jedná se o zboží vyrobené na zakázku. Dle § 1837 spotřebitel nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle jeho přání!


Solární folie informace

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Na míru 180 - 500 mic
Záruka: 2 roky