Výhodná sada - Kyslíkový granulát + aktivátor

Kód: 0595601/0602602
Akce
Značka: Chemoform CZ
1 102 Kč –9 %
sada granulta
1 102 Kč –9 % 999 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada bezchlorové bazénové chemie na bázi aktivního kyslíku sestavená ze dvou přípravků: Kyslíkový granulát (komponena 1)  a Aktivního kyslíku - kyslíkový aktivátor (komponena 2) za zvýhodněnou cenu! Při koupi jednotlivých výrobků je cena 610 Kč - při koupi setu tak ušetříte!

Kyslíkový granulát se využívá k dezinfekci bazénové vody v kombinaci s kyslíkovým aktivátorem, což je bezchlorový dezinfekční prostředek proti řasám a bakteriím. Vždy přípravky používejte společně, aby se docílilo optimálního účinku a Vaše voda v bazénu byla křišťálově čistá.

Před prvním použitím upravte pH vody na hodnotu 7,0 - 7,4. Následně upravte obsah aktivního kyslíku na hodnotu 5,0 - 8,0 ppm.

Dávkování:

Kyslíkové tablety mini 20g

První dávkování: 200 g na 10 m³ současně se 100 ml aktivátoru. 
Dále dávkujeme 100 g týdně na 10 m³ vody. Dávkování provádějte večer, granulát nasypte přímo do bazénové vody. Při vyšších teplotách vody, silném provozu v bazénu, po bouřce apod. může být účelná podpora vysokým chlorováním prostředkem "Chlor - Super shock (CH-Granulát)". Během delší pauzy v používání bazénu vložte do skimeru chlorové tablety pomalurozpustné a před opětovným použitím bazénu je vyjměte.
 

Aktivní kyslík - kyslíkový aktivátor  

Aktivátor nejprve rozmíchejte s přiměřeným množstvím vody do vhodné nádoby a pomalu vlévejte přes okraj do bazénu. První dávkování: 100 ml na 10 m³, následné dávkování 50 ml /10 m³.

Pro vířivé bazény 10 ml / m3 vody a následně 7 ml aktivátoru.

Doporučujeme pravidelně kontrolovat hodnotu pH a aktivního kyslíku ve vašem bazénu pomocí testerů. Pokud je v pořádku hodnota pH pak přípravky působí optimálně a údržba bazénové vody je bezproblémová.
 
Balení:  granulát 1 kg + aktivátor 1 tl

Bezpečnostní upozornění:

„Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.“
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kyslíková chemie
Záruka: 2 roky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení