Laguna OXI tablety mini 20 g - 0,8 kg

Kód: 5213
535 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení: 0,8 kg
 
Laguna OXI tablety MINI slouží jako bezchlorový přípravek (rychlorozpustné tablety á 20g) pro celosezónní údržbu vody ve všech typech bazénů, včetně vířivek a SPA. Jsou vhodné pro použití tam, kde vadí alergie na chlorovou bazénovou chemii.

Návod k použití kyslíkových OXI tablet:

Před prvním použítím Laguna OXI tablet vždy upravte pH bazénové vody na 6,8–7,6. Tablety dávkujte pomocí sběrače (skimmeru), plováku nebo jiným dávkovačem při zapnutém filtračním zařízení. Je nutné dodržovat obsah volného kyslíku v rozmezí 8–15g/l a pH v rozmezí 6,8–7,6.

Obsah volného kyslíku a hodnotu pH kontrolujete cca 1–2 týdně pomocí příslušného testeru vody na stanovení obsahu kyslíku. (např. Laguna OXI tester kapičkový)

Dávkování kyslíkových tablet:

  • Počáteční šoková dávka: 2ks tablety na 800 - 1000 lt bazénové vody
  • Průběžné dávkování: 1ks tablety na 800 - 1000 lt bazénové vody. Při vyšší teplotě bazénové vody kontrolujte naměřené hodnoty až 3×týdně. Při teplotě nad 23°C doporučujeme pro zachování čisté vody přidávat přípravek proti řasám Laguna ALG blue.

UPOZORNĚNÍ: nikdy nevhazujete tablety přímo do bazénu!! Přímí kontakt tablety s folií může způsobit její vybělení. Přípravek se zásadně přidává do vody a ne naopak!

Bezpečnostní upozornění:

„Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.“
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kyslíková chemie
Záruka: 2 roky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení