Výhodná sada - Kyslíkové tablety + aktivátor

Kód: 0595601/0602601
Akce
Značka: Chemoform CZ
799 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada bezchlorové bazénové chemie na bázi aktivního kyslíku sestavená ze dvou přípravků: Kyslíkové tablety (komponena 1) (20g) a Aktivního kyslíku - kyslíkový aktivátor (komponena 2) za zvýhodněnou cenu! 

Kyslíkové tablety - mini tabs se využívají k dezinfekci bazénové vody v kombinaci s kyslíkovým aktivátorem, což je bezchlorový dezinfekční prostředek proti řasám a bakteriím. Vždy přípravky používejte společně, aby se docílilo optimálního účinku a Vaše voda v bazénu byla křišťálově čistá.

Před prvním použitím upravte pH vody na hodnotu 7,0 - 7,4. Následně upravte obsah aktivního kyslíku na hodnotu 5,0 - 8,0 ppm.

Dávkování:

Kyslíkové tablety mini 20g

Po naplnění bazénu přidat cca 10 tablet na 10 m³ bazénové vody současně se 100 ml aktivátoru. K trvalému ošetřování vody vložte každých 7 dní 5 tablet na 10 m³ vody do plováku, u bazénů s pískovým filtrem do skimeru nebo dávkovacího zařízení. Vždy přidejte 50 ml aktivátoru.

U vířivých bazénů můžete dávkování mírně zvýšit. Na 1m3 1 - 2 tablety + pokaždé cca 7  - 12 ml aktivátoru podle počtu vkládaných tablet.
 

Aktivní kyslík - kyslíkový aktivátor  

Aktivátor nejprve rozmíchejte s přiměřeným množstvím vody do vhodné nádoby a pomalu vlévejte přes okraj do bazénu. První dávkování: 100 ml na 10 m³, následné dávkování 50 ml /10 m³.

Pro vířivé bazény 10 ml / m3 vody a následně 7 ml aktivátoru.

Doporučujeme pravidelně kontrolovat hodnotu pH a aktivního kyslíku ve vašem bazénu pomocí testerů. Pokud je v pořádku hodnota pH pak přípravky působí optimálně a údržba bazénové vody je bezproblémová.

Bezpečnostní upozornění:

„Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.“
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kyslíková chemie
Záruka: 2 roky