Blue Star Tabs O2 / Algicid 200 g

Kód: 100598601
Značka: Chemoform CZ
950 Kč –10 %
100598001 Blue Star Tabs 1kg
950 Kč –10 % 855 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Blue Star Tabs jsou kombinované tablety - dezinfekční prostředek s algicidem pro bezchlorovou dezinfekci bazénové vody.

Kyslíkové dezinfekční přípravky mají ve srovnání s chlórem vyšší stabilitu v teplé vodě, nejsou dráždivé a netvoří nežádoucí zapáchající a dráždivé vazby. Jejich účinnost je ale podmíněna použitím aktivátoru - algicidního přípravku, který aktivuje účinnost kyslíku a udržuje jeho hodnoty na optimální hladině. Tablety Blue Star tabs obsahují obě složky, jsou tedy připravené pro jednoduchou bezchlórovou údržbu bazénové vody.

Blue Star Tabs O2 / Algicid - dávkování

Upravte pH vody na hodnotu 7,0 - 7,4. Úvodní dávka: 2 tablety na 30 m3 vody týdně. Následné dávkování: 1 tableta na každých 30 m3 vody týdně. V případě silného využívání bazénu můžeme dávku zvyšovat tak, aby hodnota obsahu kyslíku ve vodě dosahovala hodnoty 5 - 8 mg/l. Tabletu vkládejte do plováku nebo skimmeru.

Bezpečnostní upozornění:

„Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.“
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kyslíková chemie
Záruka: 2 roky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení