Krycí plachta na bazén - 140g/m2 černá na přání

Kód: BAZZ001C
Značka: Flobal
85 Kč –7 %
Krycí plachta na bazén - 140g/m2  černá na přání
85 Kč –7 % 79 Kč / ks
Dodání do 3 týdnů
Tato zakrývací plachta na bazén je vyráběna z vysoce kvalitních kašírovaných fólie . Ta se vyznačuje velmi dlouhou životností ( a při správném používání vydrží až několik let). Je doporučené i v zimním období. NOVINKA

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato zakrývací plachta na bazén je vyráběna z vysoce kvalitních kašírovaných fólie . Ta se vyznačuje velmi dlouhou životností ( a při správném používání vydrží až několik let). Je doporučené možné používání plachty i v zimním období. Fólie se vyznačují výbornou odolností vůči mechanickému poškození i povětrnostním vlivům.

Použití zakrývací plachty na bazén

Zakrývací plachty mají UV stabilizaci proti vlivu slunečního záření. Také jsou nepromokavé a mrazuodolné. Plachta je celoprobarvená černou barvou a díky tomu je zcela neprůsvitná. Tím pádem ideálně zastiňuje vodní hladinu a výrazně omezuje růst řas a sinic v bazénové vodě. Dalším nepodstatným efektem je zabránění spadu nečistot do bazénu.

Jak objednat

Před objednávkou si změřte rozměr plachty a spočítejte si metry čtvereční. Při zadání počtu m2 do objednávky zjistíte přibližnou cenu Vámi požadovaného rozměru plachty  . Nezapoměnte započítat přesah přes okraj bazénu pro uchycení plachty napínacím lanem. Do poznámky v objednávkovém formuláři nám poté upřesněte tvar a rozměry vlastní plachty, kdy následně zašleme přesnou cenu a termín dodání. U kruhových a oválných tvarů se plocha plachty počítá ze čtverce či obdélníku. Následně Vás budeme kontaktovat a upřesníme konečnou cenu / minim. cena při výrobě zakázkové plachty je 550,-Kč/. Uvedená cena je za m2. Rozměrová odchylka může činit 4%.

Součástí dodávky plachty je také napínací lano k snadnému uchycení plachty okolo bazénu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krycí plachty
Záruka: 2 roky