Vonné perly Camylle - provoňte každou místnost

Společnost Camylle nyní nabízí vskutku revoluční řešení pro rozptyl přírodních aromatických látek, které učiní ze svíček, kadidel, vonných tyčinek a dalších zdraví nebezpečných zařízení minulost.

 

Vonne-perly-Camylle-Asie

 

Díky vysoce inovativní technologii jsou malé perly nasyceny 100% přírodními parfémy a silicemi v nebývalé koncentraci. Tyto parfémované perly z řady Perles de Parfum pak pomalu a trvale uvolňují vonné esence po dlouhou dobu.

Odborníci z Camylle inovovali Bysoo, úsporný a tichý difuzér, který je velmi efektivní při snadné manipulaci. Přes jednoduchou ventilaci jsou z něj vonné molekuly rozptylovány ve wellness prostorách, jako jsou léčebné kabinky, čekárny a recepce.

Takže laboratoře Camylle vyvinuly řešení, které je dokonale připravené pro rozptyl vonných esencí v prostorách až do 25 m2, což odpovídá potřebám všech profesionálů.

Jedinečné vlastnosti řady Perles de Parfum

  • Suchá a zdravá difuze: Rozptylovány jsou pouze molekuly z přírodních esencí a silic bez použití chemických látek, rozpouštědel nebo žáru a proto je toto řešení bez toxických emisí.
  • Snadná a pohodlná difúze: nasypte doporučené množství vonných perel do difuzoru, zapněte a vůně se začne uvolňovat do celého prostoru po dobu několika týdnů po celý čas používání, nic víc není zapotřebí.
  • Příjemné pro zaměstnance: Vůně mohou být pro některé jedince problematické, ale často to bývá zapříčiněno nesprávným použitím difuzních metod.
  • Bysoo difuzor udržuje dokonale vyváženou intenzitu vůně vhodnou pro všechny.
  • Ekonomický difuzér: Difuzor Bysoo je dodáván za velice atraktivní cenu a může být umístěný v jakémkoliv prostoru bez dalších investic. Pracuje navíc s maximální spotřebu energie 5W.
  • Diskrétní a estetická difuze: Difuzor Bysoo se hodí do každého prostředí díky svým malým rozměrům a záměrně neutrálnímu designu.

Vonné perly se dodávají v balení 150 g a 300 g ve škále téměř 20 různých vůních, takže každý si jistě vybere tu svou nejoblíbenější.

Vonne_perly_Camylle_img

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení