Vonné perly Camylle - provoňte každou místnost

Společnost Camylle nyní nabízí vskutku revoluční řešení pro rozptyl přírodních aromatických látek, které učiní ze svíček, kadidel, vonných tyčinek a dalších zdraví nebezpečných zařízení minulost.

 

Vonne-perly-Camylle-Asie

 

Díky vysoce inovativní technologii jsou malé perly nasyceny 100% přírodními parfémy a silicemi v nebývalé koncentraci. Tyto parfémované perly z řady Perles de Parfum pak pomalu a trvale uvolňují vonné esence po dlouhou dobu.

Odborníci z Camylle inovovali Bysoo, úsporný a tichý difuzér, který je velmi efektivní při snadné manipulaci. Přes jednoduchou ventilaci jsou z něj vonné molekuly rozptylovány ve wellness prostorách, jako jsou léčebné kabinky, čekárny a recepce.

Takže laboratoře Camylle vyvinuly řešení, které je dokonale připravené pro rozptyl vonných esencí v prostorách až do 25 m2, což odpovídá potřebám všech profesionálů.

Jedinečné vlastnosti řady Perles de Parfum

  • Suchá a zdravá difuze: Rozptylovány jsou pouze molekuly z přírodních esencí a silic bez použití chemických látek, rozpouštědel nebo žáru a proto je toto řešení bez toxických emisí.
  • Snadná a pohodlná difúze: nasypte doporučené množství vonných perel do difuzoru, zapněte a vůně se začne uvolňovat do celého prostoru po dobu několika týdnů po celý čas používání, nic víc není zapotřebí.
  • Příjemné pro zaměstnance: Vůně mohou být pro některé jedince problematické, ale často to bývá zapříčiněno nesprávným použitím difuzních metod.
  • Bysoo difuzor udržuje dokonale vyváženou intenzitu vůně vhodnou pro všechny.
  • Ekonomický difuzér: Difuzor Bysoo je dodáván za velice atraktivní cenu a může být umístěný v jakémkoliv prostoru bez dalších investic. Pracuje navíc s maximální spotřebu energie 5W.
  • Diskrétní a estetická difuze: Difuzor Bysoo se hodí do každého prostředí díky svým malým rozměrům a záměrně neutrálnímu designu.

Vonné perly se dodávají v balení 150 g a 300 g ve škále téměř 20 různých vůních, takže každý si jistě vybere tu svou nejoblíbenější.

Vonne_perly_Camylle_img