Esenciální vonné oleje do infrasauny - KOLEKCE 2

Kód: 176172
Značka: Hanscraft
799 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Připravili jsme pro vás sérii saunových esencí, stačí si jen vybrat z našich vůní a užít si aromaterapii ve vaší infrasauně.

Vaše sauna je skvělým místem, kde můžete využít na maximum pozitivní účinky aromaterapie. Přidáním vonných esencí do sauny můžete svůj čas v  ní zpestřit o velice příjemnou vůni a blahodárné účinky.


Aroma uvolňující se do vzduchu mají blahodárné, antiseptické a dezinfekční účinky, aromaterapie je tak výborným pomocníkem při léčbách nachlazení a rýmy. Všechny složky pomáhají uvolnit stres, další pak odplavit toxiny a tím přispívají i k celkově očistě člověka.

Esenciální saunové oleje přidáváme nejčastěji do misky s vodou. Voda s esencí postupně provoní celý prostor přírodou a povzbudí psychiku i očistné tělesné procesy. Pokožka je vlivem saunování rozšířená a díky tomu přijímají přírodní éterické látky se zvýšenou intenzitou, celý tento proces je pro tělo přirozený.

Výhodná kolekce 2 obsahuje následující aromatické oleje:

Pomeranč, Meduňka, Eukalyptus, Levandule, Santalové dřevo, Orient, Borovice, Mandarinka, Skořice, Zelený čaj

Pokud infrasaunu vlastníte tak potřebujete dokoupit pouze držák a misku aby jste si užili maximálně aromaterapii s vonnými olejemi:

Kovový držák na misku URALEX

Miska pro vonné saunové esence

Návod na použití vonných esencí:

Nakapejte pár kapek do odpařovací misky s vodou.

Složení:

100% vonná esence, rostlinný olej

Obsah:

10 x 10 ml lahvička s kapátkem

Doplňkové parametry

Kategorie: Do infrasauny
Záruka: 2 roky