Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Pro registrované zákazníky slevy na bazénovou chemii až 30%. Výhody registrace.

Výprodejové zboží  - ZDE 

 

Archiv článků

Použití Laguna Ca ve vířivce se slanou vodou

30.08.2018
Chtěla bych se zeptat jestli je možné přípravek Laguna Ca použít ve vířivce se slanou vodou. Máme ji napuštěnou studniční vodou a je pořád zvýšený vápník a nevíme jak ho snížit.

Nazelenalá barva vody ve vířivce

27.06.2018
Přeji dobrý den, potřeboval bych poradit, ve vířivce má voda nazelenalou barvu, lze to odstranit? Je vhodný pro toto vločkovač?

Zakalená voda po použití bezchlorové chemie

02.05.2018
Dobrý den, potřebuji poradit, máme vířivku a používáme bezchlorovou chemii Guaa,kterou nakupuji u Vás, napustili jsme jí čistou vodou, dali do ní guaa whirpool a guaa-oxi dle návodu, ale voda není průzračná, je jako mýdlová voda asi po dvou dnech. Poradíte nám?

Bezchlorová chemie do vířivek

05.04.2018
Moderní metodou jak udržet vodu ve vířivce křišťálově čistou je použití bezchlorové chemie na polymerové bázi GUAA. Její působení je velice široké: likviduje viry, plísně, bakterie a také účinně zabraňuje růstu řas. V tomto mají výhodu proti chlorovým přípravkům, které řasy samy nedokážou likvidovat a musíme přidávat do vody navíc samostatné algicidy.

Automatické bazénové vysavače

07.03.2018
Údržba každého bazénu vyžaduje během roku nemalé úsilí. Pokud máte bazén větších rozměrů, stává se časově náročnou záležitostí především pravidelné čištění dna a stěn až po vodní linku. Neocenitelnými pomocníky jsou automatické bazénové vysavače, které tuto práci za Vás zvládnou téměř samy, elegantně a kvalitně. Pomocí inteligentních řídících jednotek jsou schopné si zmapovat dno a stěny bazénu a pomocí chytrých algoritmů vyčistí celý povrch co nejefektivněji.

Chemie do nafukovací vířivky

08.02.2018
Koupil jsem od Vás vířivku Alpine. Nemám s tím absolutně žádné zkušenosti, proto prosím o radu, jaké z vámi nabízených produktů, zřejmě bazénová chemie bych k uvedené vířivce potřeboval. Vířivku budou používat max. 3 osoby max. 1-2 hodiny denně + o víkendu 2 děti.

Saunové esence pro maximální prožitek

07.02.2018
Pobyt ve finské či parní sauně patří především k zimním wellness aktivitám. Tělo se krásně prohřeje, pročistí a také příjemně relaxuje. Saunování je také skvělé jako prevence respiračních nemocí a vůbec podporuje celkově naši imunitu. Pro umocnění zdravotního a relaxačního účinku je pak ideální používat saunové esence, které působí blahodárně na naši psychiku.

Lze použít ve vířivce slanou vodu?

25.01.2018
Použití slané vody se zdá pro mnoho našich zákazníků zajímavou alternativou ke klasické bazénové chemii. Jak to tedy s použitím slané vody v nafukovacích vířivkách vypadá?

Kazí se Vám voda ve vířivce? Poradíme vám jak tomu předejít.

18.01.2018
Máte doma vířivý bazén a chtěli by jste si užívat pohodlný relax v teplé a křišťálové vodě. Ale nějak to není ono. Voda je za pár dní po napuštění zakalená, někdy ani nedohlédnete na dno. Tvoří se Vám spousta pěny, jen zapnete cirkulační systém a občas se Vám zdá, že voda je cítit. Máme radu jak to vyřešit. Především je nutné vířivý bazén dokonale vyčistit před napuštěním novou vodou...

Jak prodloužit životnost vaší vířivky

11.01.2018
Asi nejčastější příčinou problémů bývá zanesení topného tělesa "sanitrem", který se podobně jako ve varné konvici postupně usazuje na topné spirále a snižuje její účinnost, až může zapříčinit její úplné selhání.

Desinfekce ve fitness

24.11.2017
Při různých sportovních aktivitách, kde používáte sportovní vybavení, je o ně třeba také pečovat a ošetřovat ho nejen speciálními přípravky, ale také je potřeba nezapomínat na dezinfekci. Především to jsou fitka, posilovny nebo třeba různé sportovní oddíly, kde se střídají lidé na jednotlivých zařízeních.

Bromové tablety do vířivky

09.11.2017
Dobrý den, koupila jsem si od Vás chemii do vířivky s brómem. Chtěla bych se zeptat, jak ji mám začít používat do vířivky, v které jsem doposud používala bazénovou chemii na bázi polymerů GUAA Pool?

Jak si vybrat správný Lignofix

27.10.2017
Ochrana dřeva proti škůdcům jako je dřevokazný hmyz, houby a plísně patří k základním úkonům před jeho dalším použitím v exteriéru, ale i v interiéru. Je ovšem důležité zvolit správný přípravek, který splní požadovaný účel.

France Sauna - kvalitní značka v naší nabídce

24.10.2017
Infrasauny a tradiční finské sauny od předního evropského výrobce France Sauna nabízí možnost vychutnat si saunování přímo u Vás doma. Ucelená řada infrakabin a tradičních finských saun obsahuje více než 27 modelů pro 1 až 5 osob, které skvěle zapadnou do většiny moderních i tradičních interiérů.

Výpočet potřeby zazimovacího roztoku do bazénu

11.09.2017
Dobrý den,mám bazén 17m x 6m x 1,60 můžete mě poradit kolik mám nakoupit zazimovacího roztoku? Voda je normální. Děkuji za pomoc.

UV stabilizace u silnovrstvých lazur na dřevo

23.08.2017
Dobrý den, na vašem webu nabízíte m.j. Impranal Profi - lazurovací lak na dřevo silnovrstvý. Z popisu mi není jasné, zda tento lak obsahuje ochranu proti UV záření v bezbarvém provedení nebo zda i v barevném provedení.

UV stabilizace nátěrů dřeva

23.08.2017
UV stabilizace nátěrových hmot

Slaná voda ve vířivce

26.07.2017
Dobrý den, můžete mi poradit v jakých nafukovacích vířivkách můžu mít slanou vodu?

Maskovač kovů

21.06.2017
Jak odstranit hnědé zabarvení vody v bazénu

Zelenohnědá voda v bazénu

21.06.2017
Dobrý den, prosím o radu v neděli jsme napustili bazén cca 20m2 voda byla zabarvená do zeleno- hněda.Použili jsme GUAa - POOL Shock včera jsme použili GUAa-OXI a voda zhnědla, prosím o radou co máme udělat , PH 7,1.Děkuji A.R.


Přihlášení k odběru newsletteru
Maximálně dvakrát do měsíce Vás budeme informovat o našich novinkách a výhodných nabídkách.

Bazénová chemie pro vířivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlorová chemie, bezchlorová chemie GUAA i kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobců za skvělé ceny. Většinu zboží odesíláme obratem. Výhody pro registrované zákazníky, poukázky, slevy, akce.
 
Váš nákup