Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Pro registrované zákazníky slevy na bazénovou chemii až 30%. Výhody registrace.

 V TERMÍNU OD 17.6 do 22.6.2019 ČERPAJÍ ZAMĚSTNANCI  EXPEDICE ŘÁDNOU DOVOLENOU - PO TUTO DOBU NEBUDOU EXPEDOVÁNY ŽÁDNÉ ZASILKY, OBJEDNÁVKY PŘIJATÉ  ODEJDOU V TÝDNU OD 24.6.2019
Děkujeme za pochopení 

Účinky infrasauny

Pravidelné užívání infrasauny je všeobecně bráno jako prospěšné pro lidský organismus. Najdou se ovšem i případy, kdy se saunování nedoporučuje. Rozhodně ale neplatí, že by samotná infrasauna měla škodlivé účinky na lidské zdraví. 

Infrasauna a její účinky – jsou škodlivé?

Možná jste se už setkali s názory, že je pobyt v infrasauně škodlivý. Málokdo ale ví, že se infračervené záření používá i v inkubátorech pro novorozence. V inkubátoru zachraňuje intenzivní teplo životy dětí, těžko tak bude stejné záření škodlivé pro dospělé. Naopak již mnoho lékařských výzkumů ukázalo, že infračervené paprsky působí blahodárně na lidský organismus
Příjemné teplo se dostane až do hloubky tkáně, a vy tak můžete cítit postupné svalové uvolnění a celkově lepší pocit na těle i duši. Do infrasauny se chodí relaxovat a odpočinout si po náročné fyzické nebo psychické aktivitě. K tomu všemu navíc dochází k podpoře látkové výměny a detoxikaci organismu. Infrasauna a hubnutí tak jde ruku v ruce. 

Pro koho není infrasauna vhodná

I přes jednoznačné pozitivní účinky se najde pár omezení, které je dobré brát v potaz. Opatrní buďte u dětí do tří měsíců věku, těhotných žen, lidí, kteří prodělávají akutní virózu, lidí s hemofilií a problém mohou mít také osoby, které hůře snášejí uzavřené prostory. 

Domácí infrasauna je dostupná pro každého

Infrasauna do bytu nestojí tolik, kolik běžně lidé čekají. Rozměry jsou navíc různé, takže si klidně můžete pořídit jen infrasaunu pro jednoho. Pokud máte doma nebo na chatě více prostoru, pak se nabízí sauny až pro šest lidí. Za zvážení ji stojí pořídit například i do hotelů a penzionů, kde bude jistě příjemným bonusem pro vaše hosty. Další využití si najde ve sportovních klubech, kde je nutná rekonvalescence po sportovním výkonu. Zpět do poradny

Přihlášení k odběru newsletteru
Maximálně dvakrát do měsíce Vás budeme informovat o našich novinkách a výhodných nabídkách.

Bazénová chemie pro vířivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlorová chemie, bezchlorová chemie GUAA i kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobců za skvělé ceny. Většinu zboží odesíláme obratem. Výhody pro registrované zákazníky, poukázky, slevy, akce.
 
Váš nákup


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz
  • koupelna-snu.cz - Široký sortiment koupelnového vybavení: sprchové kouty, vany, umyvadla, koupelnový nábytek, či vybavení kuchyně.
  • matrace-polstare.cz - Spánkem strávíte třetinu dne, maximálně si jej pak užijete pouze s kvalitní matrací, roštem a správným polštářem.
  • svetbonsaji.cz - Široká nabídka bonsají - originálních dárek pro každého, realizujeme japonské a okrasné zahrady.
  • dymky-online.cz - Největší výběr tabákových výrobků - tabák, doutníky a dýmky nejlepší kvality.
  • sakypaky.cz - Sedací vaky a sedací pytle nabízí pohodlné a zábavné sezení v interiéru i exteriéru.