Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Pro registrované zákazníky slevy na bazénovou chemii až 30%. Výhody registrace.

 V TERMÍNU OD 17.6 do 22.6.2019 ČERPAJÍ ZAMĚSTNANCI  EXPEDICE ŘÁDNOU DOVOLENOU - PO TUTO DOBU NEBUDOU EXPEDOVÁNY ŽÁDNÉ ZASILKY, OBJEDNÁVKY PŘIJATÉ  ODEJDOU V TÝDNU OD 24.6.2019
Děkujeme za pochopení 

Solární plachty na bazén

Mnoho majitelů bazénů řeší během sezóny problémy s čištěním bazénů od spadu různých nečistot do bazénové vody. Používají se různé sítky, bazénové vysavače manuální či automatické, neustálá filtrace vody v bazénu. Existuje přitom poměrně efektivní řešení v podobě solární plachty na bazén.
 

Solární plachta na bazén – výhody použití

Solární plachty nám pomáhají udržet vodu křišťálově čistouVedle výše uvedeného řešení problému s ochranou vody před spadem nečistot do bazénu nám přinášejí solární plachty na bazén také další nezanedbatelné výhody.
  • Především je to prodloužení koupací sezóny. Solární plachta na bazén díky své struktuře pomáhá rychlejšímu prohřívání bazénu po výměně vody, či při uvedení bazénu do provozu na jaře.  Vedle toto samozřejmě naopak v noci a při nízkých venkovních teplotách zamezují chladnutí vody a tím prodlužují komfortní podmínky pro koupání.
  • Nezanedbatelnou výhodou solární plachty na bazén je také jejich vliv na spotřebu bazénové chemie. Plachty zabraňují odpařování bazénových přípravků z vody a tím prodlužují jejich působení ve vodě.
  • Při zakrytí bazénu mimo provoz zabraňuje solární plachta průniku světla do bazénové vody a díky tomu zabraňují růstu řas a dalších mikroorganismů v bazénové vodě. Zelená voda je věčným problémem při zanedbání pravidelné péče o bazén a obzvláště, pokud víme, že nebudeme po nějakou dobu bazén využívat, je použití solární plachty jednoznačně na místě. Po našem návratu z dovolené budeme možná překvapení kvalitou vody, pokud jsme ji dostatečně ošetřili bazénovou chemií a použili pokud možno černou solární plachtu.
  • Použití solárních plachet je jednoduché, jsou lehké, snadno se s nimi manipuluje, jejich tvar můžeme naprosto přesně vystřihnut pomocí nůžek a uzpůsobit jakémukoliv tvaru bazénu.
 

Solární plachty na bazén - rozdělení

 

Modrá solární plachta na bazén 180 mic.

Tato základní solární plachta s UV stabilizací by neměla chybět na žádném bazénu, protože i v této základní tloušťce přináší výhody zmíněné výše. Výhodou u tohoto typu je, že se vyrábí v mnoha předpřipravených rozměrech ať už kruhových či oválných pro nejčastěji používané typy bazénů a jejich cena je velice příznivá. V našem eShopu dodáváme pouze plachty vyráběné v České republice, které jsou dostatečně kvalitní s UV stabilizací proti působení ultrafialových paprsků. Lze také nechat vyrobit solární plachtu na přání dle libovolného tvaru bazénu.
 

Černá solární plachta na bazén 180 mic.

Černá solární plachta této tloušťky přináší všechny výhody modré plachty a navíc díky své černé barvě je její účinek ještě silnější, ať již v potlačení růstu řas a zabránění vzniku zelené vody, tak také v účinnějším ohřevu bazénové vody. Opět se vyrábí v mnoha standardizovaných rozměrech podle základních typů bazénů dodávaných v České republice. V případě atypického tvaru bazénu lze nechat vyrobilt černou solární plachtu na bazén na přání z bublinkové folie o tloušťce 200 mic.
 

Solární plachta na bazén 360 mic (modrá a černá)

Tyto solární plachty na bazén jsou z vysoce kvalitního materiálu, opět UV stabilizovaného s vyšší životností a větší mechanickou odolností proti poškození. Výhodou je, že se vyrábějí na zakázku a zákazník si může zvolit jakýkoliv tvar podle vlastního bazénu. Ideální je zaslat poptávku s náčrtkem tvaru bazénu a přesnými rozměry. Zašleme následně kalkulaci a po její odsouhlasení se solární plachta vyrobí a dodá běžně do cca 5 pracovních dní.
 
 

Solární plachta na bazén modrá lesklá 400 mic.

Tato nejkvalitnější plachta se dodává pouze v šířkách 1,6m, 3,2m, 4,0m,  4,8m, 5,5m v libovolné délce. Vysoce odolná plachta, kterou si můžete přizpůsobit tvaru vašeho bazénu se nedá svařovat a proto je dodávána pouze v šířkách standardizovaných rolí.
Zpět na výpis článků

Přihlášení k odběru newsletteru
Maximálně dvakrát do měsíce Vás budeme informovat o našich novinkách a výhodných nabídkách.

Bazénová chemie pro vířivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlorová chemie, bezchlorová chemie GUAA i kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobců za skvělé ceny. Většinu zboží odesíláme obratem. Výhody pro registrované zákazníky, poukázky, slevy, akce.
 
Váš nákup


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz
  • koupelna-snu.cz - Široký sortiment koupelnového vybavení: sprchové kouty, vany, umyvadla, koupelnový nábytek, či vybavení kuchyně.
  • matrace-polstare.cz - Spánkem strávíte třetinu dne, maximálně si jej pak užijete pouze s kvalitní matrací, roštem a správným polštářem.
  • svetbonsaji.cz - Široká nabídka bonsají - originálních dárek pro každého, realizujeme japonské a okrasné zahrady.
  • dymky-online.cz - Největší výběr tabákových výrobků - tabák, doutníky a dýmky nejlepší kvality.
  • sakypaky.cz - Sedací vaky a sedací pytle nabízí pohodlné a zábavné sezení v interiéru i exteriéru.