Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Pro registrované zákazníky slevy na bazénovou chemii až 30%. Výhody registrace.

Výprodejové zboží  - ZDE 
 

Saunové esence pro maximální prožitek

Pobyt ve finské či parní sauně patří především k zimním wellness aktivitám. Tělo se krásně prohřeje, pročistí a také příjemně relaxuje. Saunování je také skvělé jako prevence respiračních nemocí a vůbec podporuje celkově naši imunitu. Pro umocnění zdravotního a relaxačního účinku je pak ideální používat saunové esence, které působí blahodárně na naši psychiku.

Šíře nabízených vonných esencí do sauny a parní lázně je velice různorodá. Vůně se pak mohou členit na ovocné, zelené, květinové, kořeněné či dřevěné. Záleží pak jen na naší náladě jakou vůni si zvolíme pro chvíle strávené v sauně.

Esence ovocné

Ovocné vůně zahrnují celou škálu představitelných i nepředstavitelných variací. Můžeme je ještě dále členit podrobněji podle charakteru ovoce na následující skupiny:

Oranžově ovocné esence

Oranžově ovocné - Cejloncké mango, Pomeranč- mandarinka, Pomeranč
Červeně ovocné esence
Červeně ovocné - Granátové jablko, Marocká maracuja
Žlutooranžové ovocné esence
Žlutooranžově ovocné - Letní meloun, Zelený citron, Palermský citron, Ledový citron, Černý rybíz, Grapefruit  - pomeranč, Pomeranč - citron, Mexiko Lemongras, Irská mirabela
 

Esence zelené

Asi nejoblíbenější skupina esenciálních vůní s tóny lesa a bylin, pročisťují naši mysl, povzbuzují a pomáhají hlouběji dýchat a vychutnávat si naše spojení s přírodou. Patří sem oblíbený Eukalyptus, ale také další jako Tundra, Jedlové jehličí, Kosodřevina, Finská bříza či Letní les.
Zelené esence
 

Mátové esence

Máta je bylina, která má v aromaterapii nezastupitelné místo. Především její uvolňující účinky při nachlazení, bolestech hlavy a migrénách jsou jedinečné. Povzbudí naši mysl a dodá novou energii. Esence z této skupiny se nabízejí v různých variantách: Mátové plody, Eukalyptus - mentol, Máta peprná, Aljašská máta a Laco gold.
Mátové esence
 

Květinové esence

Kdo by neměl rád vůni rozkvetlé louky či vůni šeříku na jaře. Spektrum květinových vůní je tak široké, jako je bohatá příroda ve všech svých podobách. Jen uchopit ty nejoblíbenější variace a nabídnout je pro naši potěchu a relaxaci. Můžete vybírat z mnoha podob, je to jen na okamžitém vnuknutí, která vůně nás osloví nejvíce. Může to být Šeřík, Akátové květy, Západoindická růže, Lipový květ, Kaštanový květ, Jihoafrická frézie, Citrus Neroli, Bílý květ jasmínu, Tropický deštný prales či vonná Růže.
Květinové esence
 

Kořeněné esence

Variace kořeněných esencí jsou také velice široké. Patří sem Vanilka, Levandule, Luční kvítí, Francouzská meduňka, Heřmánek, neobyčejně oblíbené Alpské byliny a Toskánské byliny.
Kořeněné vůně
 

Dřevěné (či dřevité) esence

Většinou jsou spojené s vůní dálek a neznámých krajů, kam se naše mysl zatoulá při hliuboké meditaci. Už jen z těch názvů čiší jejich nesporné kouzlo: Oriental, Santalové dřevo, Hamman female, Indický palisandr, Bílý mošus či Osmánská noc.
Dřevěné esence

Aromaterapie je o smyslech a vnitřních pocitech. V každém z nás může evokovat jiné myšlenky, přinášet jiný účinek. Ale málokoho svět vůní zanechá netečného. Ponořme se tedy do něj a nechejme naši mysl plout uvolněně do neznámých zákoutí tohoto jedinečného světa.

Esenciální vůně Lacoform

 Zpět do poradny

Přihlášení k odběru newsletteru
Maximálně dvakrát do měsíce Vás budeme informovat o našich novinkách a výhodných nabídkách.

Bazénová chemie pro vířivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlorová chemie, bezchlorová chemie GUAA i kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobců za skvělé ceny. Většinu zboží odesíláme obratem. Výhody pro registrované zákazníky, poukázky, slevy, akce.
 
Váš nákup