Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Pro registrované zákazníky slevy na bazénovou chemii až 30%. Výhody registrace.

Výprodejové zboží  - ZDE 

 

Řada Lait de Balneo je skvělou možností relaxace pro domácí využití do klasických van

Lait de Balnéo - esence do klasických vanMáte špatný den, venku je pochmurno a vaše tělo potřebuje povzbudit. Není nic lepšího než si napustit plnou vanu horké vodu obložit ji svíčkami a přidat trošku esence, která rozproudí vaši krev a povzbudí vaši mysl. Zavřete oči, uvolněte svoje svaly a nechte rozplynout všechny starosti všedního dne, jen si užívejte tento okamžiku.

Výhodou této emulze je 100% rozpustnost ve vodní lázni, takže použitím esence nevznikají žádné mastné povlaky na vaně ani jiné nežádoucí usazeniny v tryskách a potrubí. Stačí pouze 1až 2 uzávěry přidat do koupele a relaxace může začít. Před použitím protřepat.

Řada esencí Lait de Balnéo je přímo určená do vany s masážními tryskami, používá se i na koupele nohou.


Zpět do poradny

Dále si můžete přečíst

Lait de balnéo pro balneo provozy

Lait de balnéo pro balneo provozy15. 03. 2017
Masážní vana je úžasný relaxační zážitek kombinující všechny příjemné požitky díky teplu, teplé páře a masáži bublin, které jemně masírují a hladí vaše tělo. V každém století a každé kultuře, bylo vždy vrcholným luxusem vykoupat se v přírodních extraktech.

Vonné perly Camylle

Vonné perly Camylle15. 02. 2017
Společnost Camylle uvádí na trh nový revoluční koncept, aby lázním a wellness prostorům dodala čerstvou vůni! Camylle Laboratories získaly mezinárodní proslulost díky speciálně vyvinutým vůním do vlhkých prostorů lázeňských zařízení, jako jsou sauny, parní lázně, hydroterapie atd.

Vonné esence Camylle

Vonné esence Camylle23. 03. 2012
Aromaterapie a esenciální vonné oleje mají svoje místo při použití v saunách, infrasaunách, parní lázních, vířivých bazénech – Spa, rehabilitační vaně ale i ve standardní privátní vaně. Přinášíme základní přehled esencí francouzské značky Camylle.

Přihlášení k odběru newsletteru
Maximálně dvakrát do měsíce Vás budeme informovat o našich novinkách a výhodných nabídkách.

Bazénová chemie pro vířivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlorová chemie, bezchlorová chemie GUAA i kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobců za skvělé ceny. Většinu zboží odesíláme obratem. Výhody pro registrované zákazníky, poukázky, slevy, akce.
 
Váš nákup