Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Pro registrované zákazníky slevy na bazénovou chemii až 30%. Výhody registrace.

Výprodejové zboží  - ZDE 

 

Proč si pořídit vířivý bazén?

V dnešní uspěchané době a sedavém zaměstnání se hodně lidí potýká se stresem, obezitou a pohybovými obtížemi. Týká se to i vás? Zkuste se „vrátit“ do minulosti a pořiďte si vířivý bazén. Jeho výhody, tehdy samozřejmě ještě v primitivní formě, začali využívat už před čtyřmi tisíci lety starověcí Egypťané.


Uleví svalům a prokrví tělo

Důvodů, proč mít doma nebo na zahradě vířivku, je celá řada. Pobytem ve vířivých vanách si  odpočine vaše tělo i mysl, navíc vířivka je pěknou ozdobou zahrady a skvělou příležitostí, proč se sejít s přáteli. A jak správně tvrdí jedno staré rčení, nejenom prací živ je člověk. Většina lidí si vířivý bazén kupuje kvůli zdravotním obtížím. Jak už prokázalo několik studií a velmi dobře to věděli i naši předci, bublinková masáž pomáhá především pohybovému aparátu a pokožce. Navíc když do vody přidáte nějakou vonnou esenci, bude výsledek ještě lepší.
 

Co konkrétně pobytem ve vířivce získáte? 

  • uvolníte si svalstvo a ulevíte od bolesti
  • zlepšíte pohyblivost kloubů
  • prokrvíte tělo
  • rychleji a kvalitněji po koupeli usnete
  • zpevníte pokožku (pomoc při celulitidě)
  • podpoříte imunitní systém
  • odpočinete si

Nafukovací vířivka – levná a mobilní

Kromě toho, že vám venkovní vířivka pomůže vylepšit zdraví, je také pěknou ozdobou zahrady, a to především večer, kdy jsou vířivky Comfort a Exclusive osvětleny barevnými světly. Vířivky jsou ideální k chromoterapii neboli k léčbě se světlem a barvami. Navíc k vířivce lze dokoupit schůdky či bar se stoličkami, a tak vaše pohoda bude dokonalá. Pak už je ta nejlepší příležitost pozvat svou rodinu a přátele a naplno si uvědomíte, jak výborný relax ve vířivce zažijete.
Líbí se vám všechny tyto důvody, ale nechcete tolik investovat do klasické velké vířivky? Máme pro vás řešení. Pořiďte si nafukovací vířivku. Je několikanásobně levnější a díky nízké hmotnosti se dá přenést na různá místa. Příjemných bublinek v teplé vodě si tak můžete užít na zahradě, terase, chalupě i přímo v domácnosti. Navíc instalace mobilní vířivky je velmi snadná, zařízení připravíte již do 10 minut. Zkrátka s nafukovací vířivkou získáte „hodně muziky za málo peněz“. 
 

 
Zpět do poradny

Dále si můžete přečíst

Jaké jsou zdravotní přínosy vířivých bazénů?

Jaké jsou zdravotní přínosy vířivých bazénů?16. 04. 2014
Koupel ve vířivém bazénu vám pomůže při nespavosti, stresu či artritidě.

Přihlášení k odběru newsletteru
Maximálně dvakrát do měsíce Vás budeme informovat o našich novinkách a výhodných nabídkách.

Bazénová chemie pro vířivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlorová chemie, bezchlorová chemie GUAA i kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobců za skvělé ceny. Většinu zboží odesíláme obratem. Výhody pro registrované zákazníky, poukázky, slevy, akce.
 
Váš nákup