Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Máte prosím v nabídce mobilní vířivky, které je možné umístit celoročně v exteriéru na venkovní terase?

Dobrý den,
máte prosím v nabídce mobilní vířivky, které je možné umístit celoročně v exteriéru na venkovní terase?


Dobrý den, v podstatě všechny mobilní vířivky jsou určené především pro letní provoz s možností prodloužení sezóny podle okolní teploty. V zimě se samozřejmě dá také jednorázově (třeba na víkend) vířivka napustit a 2 – 3 dny nechat v exteriéru, ale za předpokladu spíše mírnějších venkovních teplot. Je třeba si uvědomit, že pokud pustíte vzduchovač, tak nasáváte z venku ledový vzduch, který prudce ochlazuje vodu ve vířivce. Je ještě možné řešení umístit vířivku třeba na zimní zahradu, kde by teplota neklesla pod bod mrazu. Počítejte ale s neustálou potřebou ohřevu. I při použití termokrytu dochází k ochlazování vody a  topné tělísko bude tedy neustále v provozu.
Zpět na výpis článků

Dále si můžete přečíst

Jakou by jste doporučili bazénovou chemii pro mobilní vířivky?

10. 06. 2014
Dobrý den, potřeboval bych poradit jakou mám koupit chemii do mobilního výřivého bazénu. Koupily jsme si tento typ nafukovací výřivky HANSCRAFT ALPINE B-091. Výřivka bude umístěna na terase. Teplota vody bude nejčastěji kolem 30 stupňů.

Přihlášení k odběru newsletteru
Maximálně dvakrát do měsíce Vás budeme informovat o našich novinkách a výhodných nabídkách.

Bazénová chemie pro vířivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlorová chemie, bezchlorová chemie GUAA i kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobců za skvělé ceny. Většinu zboží odesíláme obratem. Výhody pro registrované zákazníky, poukázky, slevy, akce.
 
Váš nákup


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz
  • koupelna-snu.cz - Široký sortiment koupelnového vybavení: sprchové kouty, vany, umyvadla, koupelnový nábytek, či vybavení kuchyně.
  • matrace-polstare.cz - Spánkem strávíte třetinu dne, maximálně si jej pak užijete pouze s kvalitní matrací, roštem a správným polštářem.
  • svetbonsaji.cz - Široká nabídka bonsají - originálních dárek pro každého, realizujeme japonské a okrasné zahrady.
  • dymky-online.cz - Největší výběr tabákových výrobků - tabák, doutníky a dýmky nejlepší kvality.
  • sakypaky.cz - Sedací vaky a sedací pytle nabízí pohodlné a zábavné sezení v interiéru i exteriéru.