Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Pro registrované zákazníky slevy na bazénovou chemii až 30%. Výhody registrace.

 V TERMÍNU OD 17.6 do 22.6.2019 ČERPAJÍ ZAMĚSTNANCI  EXPEDICE ŘÁDNOU DOVOLENOU - PO TUTO DOBU NEBUDOU EXPEDOVÁNY ŽÁDNÉ ZASILKY, OBJEDNÁVKY PŘIJATÉ  ODEJDOU V TÝDNU OD 24.6.2019
Děkujeme za pochopení 

Jaké jsou výhody automatických bazénových vysavačů

Bazénový vysavač VirtuosoÚdržba každého bazénu vyžaduje během roku nemalé úsilí. Pokud máte bazén větších rozměrů, stává se časově náročnou záležitostí především pravidelné čištění dna a stěn až po vodní linku. Ani nejkvalitnější chemie nedokáže vše vyřešit. Do bazénu se dostávají nečistoty z okolního prostředí nebo na naší pokožce a je třeba přistoupit k mechanickému vyčištění bazénu.

Automatické bazénové vysavače

Neocenitelnými pomocníky jsou automatické bazénové vysavače, které tuto práci za Vás zvládnou téměř samy, elegantně a kvalitně. Pomocí inteligentních řídících jednotek jsou schopné si zmapovat dno a stěny bazénu a pomocí chytrých algoritmů vyčistí celý povrch co nejefektivněji. Ideální volbou jsou automatické bazénové vysavače, které jsou schopné čistit i stěny bazénu až po vodní linku.

Obsluha bazénových vysavačů

Obsluha automatických vysavačů je velice snadná a jejich provoz zvládnete bez jakýchkoliv problémů. K vysavačům se většinou dodává také přepravní vozík, který umožní jejich transport až k vlastnímu bazénu. Díky tomu, že vysavače jsou vybavené vlastními filtračními vložkami, které dokážou zachytit nečistoty od velikosti 20 mikronů je jejich čistící schopnost dostatečně účinná. Navíc nemusíte připojovat žádné hadice přes bazénovou filtraci a tak je vše komfortní a bezproblémové. Po dokončení práce se vysavač sám automaticky vypne a vy jej pak až budete mít čas jen vytáhnete z vody a poklidíte.

Modelové řady vysavačů

V naší nabídce jsou bazénové vysavače určené jak pro menší privátní bazény o velikosti do 100 m2 plochy, tak také profesionální vysavače, které jsou schopné čistit veřejné bazény až do délky 50 m.

Virtuoso

Bazénové vysavače pro privátní bazény o velikosti do 80 m2 plochy. Tato kompaktní zařízení s inteligentní navigací vyčistí bazény o velikosti do 80 m2 a po skončení čistícího programu se samy vypnou. Sací výkon je 16m3/hodinu a nečistoty sbírají do sacího koše na spodní straně vysavače. Skvělou volbou je pak model Virtouso 200, který čistí také stěny a vodní linku a je za velice atraktivní cenu.

Aquabot

Modelová řada bazénových vysavačů Aquatron, určená pro privátní bazény od 60 do 100 m2 plochy. Čistí nečistoty od 20 mikronů do filtračních vaků případně horních vyjímatelných filtračních boxů. Vyšší modely jsou vybavené patentovaných systémem "Aqua Smart" některé i dálkovým ovladačem.

Ultrabot

Profesionální řada bazénových vysavačů o vysoké čistící kapacitě, které jsou určené pro velké bazény do délky 50 m. Nejvyšší modely mají dva hnací motory a čerpadla se sacím výkonem 37 m3/hodinu.

Video - automatický bazénový vysavač Aquabot

 
Zpět do poradny

Přihlášení k odběru newsletteru
Maximálně dvakrát do měsíce Vás budeme informovat o našich novinkách a výhodných nabídkách.

Bazénová chemie pro vířivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlorová chemie, bezchlorová chemie GUAA i kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobců za skvělé ceny. Většinu zboží odesíláme obratem. Výhody pro registrované zákazníky, poukázky, slevy, akce.
 
Váš nákup


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz
  • koupelna-snu.cz - Široký sortiment koupelnového vybavení: sprchové kouty, vany, umyvadla, koupelnový nábytek, či vybavení kuchyně.
  • matrace-polstare.cz - Spánkem strávíte třetinu dne, maximálně si jej pak užijete pouze s kvalitní matrací, roštem a správným polštářem.
  • svetbonsaji.cz - Široká nabídka bonsají - originálních dárek pro každého, realizujeme japonské a okrasné zahrady.
  • dymky-online.cz - Největší výběr tabákových výrobků - tabák, doutníky a dýmky nejlepší kvality.
  • sakypaky.cz - Sedací vaky a sedací pytle nabízí pohodlné a zábavné sezení v interiéru i exteriéru.