Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Pro registrované zákazníky slevy na bazénovou chemii až 30%. Výhody registrace.

Výprodejové zboží  - ZDE 
 

Jak zaslat vířivku do servisu

Občas se může stát, že některý z vířivých bazénů MSPa je potřeba zaslat do servisu. Jedná se přece jen o technické zařízení a i přes sebelepší péči, či kvalitní výstupní kontrolu ve výrobě taková situace může nastat. V tomto případě je připravené servisní oddělení HANSCRAFT takovouto situaci vyřešit.Jen je potřeba nafukovací vířivku dopravit do Prahy na jejich adresu.

Dobrou zprávou také je, že většina modelů umožňuje pouhé vytažení technologie z bazénu a nemusí se tedy zasílat celá vířivka. Výjimkou jsou modely, kde jsou kromě perličky také masážní trysky (Réve JB 301, Bliss JB 304, a modely J-211, J-213 a J-152).

Postup vytažení technologie z vířivky:

Nejdříve se musí povolit příruby u filtru a vypouštěcího otvoru. Pak se ještě povolí dole převlečná matka, jak je vidět na obrázku v manuále k vytažení technologie. Pak se jen zařízení vytáhne směrem ven z pláště. Jednotlivé kroky jsou v přiloženém návodu hezky nafocené.
 
Kontakt na servis, kam můžete zaslat demontovanou technologii je následující:
 
Adresa:
HANSCRAFT, s.r.o.
Servisní oddělení
Bečovská 939
104 00 Praha 10
 
Tel.: +420 601 565 973
Tel.: +420 601 565 974
Provozní doba: Po-Pá 9-16 hod
Zpět do poradny

Přihlášení k odběru newsletteru
Maximálně dvakrát do měsíce Vás budeme informovat o našich novinkách a výhodných nabídkách.

Bazénová chemie pro vířivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlorová chemie, bezchlorová chemie GUAA i kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobců za skvělé ceny. Většinu zboží odesíláme obratem. Výhody pro registrované zákazníky, poukázky, slevy, akce.
 
Váš nákup