Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Dotaz: Ve vířivce se nám po čase stále objevuje na sacích filtrech bílá hmota. Co s tím?

Mám k Vám dotaz, snažíme se vodu ve vířivce udržovat v normě, ale stále se nám po čase objevuje na sacích filtrech nějaké bílá hmota, rosol, houba …něco takového. Dle Vaší informace jsme vířivku již 3x vyčistili chemií a dnes mi kolega řekl, že se to tam opět začíná objevovat a to ve vířivce již týden nikdo nebyl. 
PORAĎTE PROSÍM, CO BY TO MOHLO BÝT A JAK SE TOHO ZBAVIT ?
 
Především by jste měl všem svým klientům zdůraznit nutnost osprchovat se před použitím whirlpoolu. Rosol usazující se na filtru bývá způsoben zbytky kosmetických produktů. 
Pro vyčištění bazénu a filtru lze použít rychlorozpustný chlórový granulát. Je třeba ho nejdříve rozpustit v nádobě s vodou, vlít do vany (nevypouštět předem vodu). Zapnout cirkulační okruh a nechat ho běžet střídavě na zpětný proplach a na klasický okruh i několik hodin. Potom je potřeba vanu vypustit, vyčistit filtr a vanu napustit.
Doporučuji udržovat pH na nižší hladině, 7,0, je-li to možné. Dezinfekční přípravky pak fungují nejlépe. Použít můžete opět naši bazénovou chemii pro vířivky na bázi aktivního kyslíku.
 
Zpět na výpis článků

Přihlášení k odběru newsletteru
Maximálně dvakrát do měsíce Vás budeme informovat o našich novinkách a výhodných nabídkách.

Bazénová chemie pro vířivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlorová chemie, bezchlorová chemie GUAA i kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobců za skvělé ceny. Většinu zboží odesíláme obratem. Výhody pro registrované zákazníky, poukázky, slevy, akce.
 
Váš nákup


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz
  • koupelna-snu.cz - Široký sortiment koupelnového vybavení: sprchové kouty, vany, umyvadla, koupelnový nábytek, či vybavení kuchyně.
  • matrace-polstare.cz - Spánkem strávíte třetinu dne, maximálně si jej pak užijete pouze s kvalitní matrací, roštem a správným polštářem.
  • svetbonsaji.cz - Široká nabídka bonsají - originálních dárek pro každého, realizujeme japonské a okrasné zahrady.
  • dymky-online.cz - Největší výběr tabákových výrobků - tabák, doutníky a dýmky nejlepší kvality.
  • sakypaky.cz - Sedací vaky a sedací pytle nabízí pohodlné a zábavné sezení v interiéru i exteriéru.