Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Dotaz: Mohu použít Guaa Pool Shock k čištění cirkulačního systému?

Nenašel jsem Spa Chlor Schock, ktarý je třeba použít v kombinaci se Spa Rohrreinigerem, který jsem u Vás zakoupil. Mohu použít tento přípravek Guaa Pool Shock?
Zdravím Johan O.

 
Dobrý den, děkujme za Vaši objednávku. Píšete, že jste zakoupil se SPA Rohrreiniger také Spa chlor šok. Myslím, že máte na mysli Chlorový granulát rychlorozpustný případně Super shock CH granulát, které doporučujeme použít jednou za 2 - 3 cykly čištění vířivky právě místo SPA Rohrreinigeru. Celé problematice čištění vířivek se věnujeme v našem článku: Vířivky a jejich čištění - oběhový systém.
 
Ale také Vámi vybraný přípravek GUAA POOL Shock 1 l šoková dezinfekce splní podobně účel a pomocí jiného druhu šokové bazénové chemie vyčistíte cirkulační systém vířivky. V principu jde o to, vystřídat při čištění různé typy šokové desinfekce. Možná ještě vhodnější formu na bázi bezchlorové chemie guaa je ovšem přípravek GUAASTAR nepěnivý, který bych spíše doporučil místo GUAA POOL Shocku.
Zpět na výpis článků

Přihlášení k odběru newsletteru
Maximálně dvakrát do měsíce Vás budeme informovat o našich novinkách a výhodných nabídkách.

Bazénová chemie pro vířivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlorová chemie, bezchlorová chemie GUAA i kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobců za skvělé ceny. Většinu zboží odesíláme obratem. Výhody pro registrované zákazníky, poukázky, slevy, akce.
 
Váš nákup


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz
  • koupelna-snu.cz - Široký sortiment koupelnového vybavení: sprchové kouty, vany, umyvadla, koupelnový nábytek, či vybavení kuchyně.
  • matrace-polstare.cz - Spánkem strávíte třetinu dne, maximálně si jej pak užijete pouze s kvalitní matrací, roštem a správným polštářem.
  • svetbonsaji.cz - Široká nabídka bonsají - originálních dárek pro každého, realizujeme japonské a okrasné zahrady.
  • dymky-online.cz - Největší výběr tabákových výrobků - tabák, doutníky a dýmky nejlepší kvality.
  • sakypaky.cz - Sedací vaky a sedací pytle nabízí pohodlné a zábavné sezení v interiéru i exteriéru.