Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Pro registrované zákazníky slevy na bazénovou chemii až 30%. Výhody registrace.

Výprodejové zboží  - ZDE 
 

Bazénová chemie to není přece žádná věda – video návody

Jak správně postupovat při používání bazénové chemie se může zdát jako velká věda. Ale v podstatě je to celkem jednoduché. Abychom všem majitelům bazénů usnadnili práci při péči o vodu, máme tu krátké video návody, které všechny jednoduše provedou celou bazénovou sezónou od jara do podzimu.
 

Jak správě bazén připravit na novou sezónu

 

Co dělat když, je voda v bazénu zelená

 

Jak zajistit křišťálově průzračnou vodu


 

Ukončení sezóny a správné zazimování bazénu






Zpět do poradny

Dále si můžete přečíst

Bazénová chemie od A po Z

Bazénová chemie od A po Z14. 07. 2014
Budeme-Ii se bavit o bazénové chemii z hlediska účinnosti dezinfekčních látek a volit mezi chlórovou a bezchlórovou úpravou vody, není snadné dát jednoznačné doporučení. Vždy je zde volba mezi výhodami a nevýhodami jednotlivých forem péče o vodu.

Bezchlórová bazénová chemie

Bezchlórová bazénová chemie28. 06. 2012
Bezchlorová bazénová chemie GUAA přestavuje moderní a bezpečný způsob řešení údržby vody v bazénech určených pro komerční využití nebo vířivkách a menších bazénech, které nalézáme u mnohých rodinných domků v našich městech a vesnicích.

Přihlášení k odběru newsletteru
Maximálně dvakrát do měsíce Vás budeme informovat o našich novinkách a výhodných nabídkách.

Bazénová chemie pro vířivé bazény, whirlpooly a SPA. Klasická chlorová chemie, bezchlorová chemie GUAA i kyslíkové tablety. Vždy od renomovaných výrobců za skvělé ceny. Většinu zboží odesíláme obratem. Výhody pro registrované zákazníky, poukázky, slevy, akce.
 
Váš nákup