Laguna clear spray čistič bazénů 0,5 l

Kód: 5231
156 Kč –10 %
clear
156 Kč –10 % 141 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek je určen pro vyčištění bazénu před napuštěním bazénovou vodou. Čistí vápenité usazeniny, skvrny od rzi a další nečistoty. Přípravek je možné kombinovat s chlorovou i bezchlorovou bazénovou chemií.

Laguna Clear spray - použítí

Na stěnách a dně bazénu se usazují různé nečistoty (kožní tuk, vyloučená tvrdost vody, prach apod.), které tvoří vhodnou půdu pro růst bakterirí a řas. Proto je nutné alespoň jedenkrát ročně, nejlépe před jarním napouštění nebo zimním odpouštění, provést důkladné vyčištění bazénu za pomoci přípravku Laguna clear.

Také u vířivých bazénů, obzvláště tam, kde je tvrdá voda se může tento přípravek před napuštěním používat bez problémů. Vhodnější ale je, po důkladném očištění stěn vířivky, použít po napuštění vodou přípravek Calzestab Eisen, který zabraňuje vlastnímu usazování vápenitých sloučenin na stěnách bazénu.

 

Laguna Clear spray - dávkování

Přípravek Laguna Clear spray se nastříká pomocí rozprašovací hubice na znečištěná místa, nechá se 10 - 15 minut působit, případně se mohou nečistoty uvolnit mechanicky a vše se důkladně opláchne vodou. Při silném znečištění se postup opakuje. Přípravek se aplikuje na stěny a dno vypuštěného bazénu.

Balení

Produkt je nabízen v objemu 0,5 lt s nástavcem na rozprašování a v balení 1l v klasické láhvi.

Bezpečnostní upozornění:

„Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.“
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čištění a údržba
Záruka: 2 roky