Laguna clear - čištění stěn bazénu 1 l

Kód: 5234
276 Kč –10 %
Laguna clear - čištění stěn bazénu 1 l
276 Kč –10 % 249 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek je určen pro vyčištění bazénu před napuštěním bazénovou vodou. Čistí vápenité usazeniny, skvrny od rzi a další nečistoty. Je možné jej používat s chlorovou i bezchlorovou bazénovou chemií.

Laguna Clear spray - použítí

Na stěnách a dně bazénu se usazují různé nečistoty (kožní tuk, vyloučená tvrdost vody, prach apod.), které tvoří vhodnou půdu pro růst bakterirí a řas. Proto je nutné alespoň jedenkrát ročně, nejlépe před jarním napouštění nebo zimním odpouštění, provést důkladné vyčištění bazénu za pomoci přípravku Laguna clear.

Také u vířivých bazénů, obzvláště tam, kde je tvrdá voda se může tento přípravek před napuštěním používat bez problémů. Vhodnější ale je, po důkladném očištění stěn vířivky, použít po napuštění vodou přípravek Calzestab Eisen, který zabraňuje vlastnímu usazování vápenitých sloučenin na stěnách bazénu.

 

Laguna Clear - dávkování

Přípravek Laguna Clear se nanáší pomocí houbičky na znečištěná místa, nechá se 10 - 15 minut působit, případně se mohou nečistoty uvolnit mechanicky a vše se důkladně opláchne vodou. Při silném znečištění se postup opakuje. Přípravek se aplikuje na stěny a dno vypuštěného bazénu. Je možné také použít v balení s rozprašovačem - Laguna Clear spray.

Balení

Produkt je nabízen v objemu 0,5 lt s nástavcem na rozprašování a v balení 1l v klasické láhvi.

Bezpečnostní upozornění:

„Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.“
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čištění a údržba
Záruka: 2 roky