Připravujeme nové bezchlórové produkty

GUASAN WET WIPES Bezchlórové vlhčené dezinfekční ubrousky

Kód: GUADWF
Značka: GUAPEX
449 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Předchozí název produktu GUAa Wipes Fitness

Bezchlórové vlhčené dezinfekční ubrousky - popis

Dezinfekční vlhčené ubrousky jsou skvělým prostředkem, který je určený pro rychlou a snadnou dezinfekci všech ploch, povrchů, předmětů a nástrojů v zařízeních fitness či wellness centrech, ale také v soláriích, kadeřnických a kosmetických salónech, saunách a jiných sportovních a rekreačních zařízeních. Jsou charakteristické silným a dlouhotrvajícím antibakteriálním, antivirovým a protiplísňovým účinkem bez negativních vlivů na jakékoli ošetřované materiály. Díky bezchlorovému složení není problém je využívat i během aromaterapických procedur a při používání vonných esencí ve vířivkách a saunách.
 

Použití dezinfekčních ubrousků GUASAN WET WIPES

Požadovaný povrch otřete vlhčeným desinfekčním ubrouskem. Při ošetření vznikne na povrchu polymerová vrstva, jež zabezpečí dlouhodobou ochranu před mikroorganismy. Povrch by se neměl bezprostředně po ošetření omývat. Čas potřebný pro biocidní účinek: 60 minut nebo do zaschnutí.

Vlastnosti:

Ubrousky jsou nehořlavé, nepoškozují žádné materiály – jsou nekorozivní. Neobsahují chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly, nemají vedlejší účinky. Jsou bezpečné pro člověka, zvířata i rostliny.

 

Bezchlorové ubrousky jsou vhodným doplňkem při používání prostředků GUASAN fitness.

Bezpečnostní upozornění:

„Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.“
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čištění a údržba
Záruka: 2 roky