GUASAN SMALL SET - GUASAN Fitness 1lt + 0,5 lt Spray

Kód: GUAD05
Značka: GUAPEX
199 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Předchozí název produktu Výhodná malá sada pro sauny a wellness

Cenově výhodná sada: koncentrovaný GUASAN FITNESS 1 lt a GUASAN FITNESS SPRAY 0,5 lt jež slouží k i rychlé dezinfekci ploch, předmětů, zařízení a jiných těžko přístupných míst pro sauny a wellness zařízení.
 

GUASAN SMALL SET - použití:

GUASAN FITNESS je koncentrovaný dezinfekční prostředek jež slouží k okamžitému použití pro rychlou dezinfekci ploch, předmětů, zařízení a jiných těžko přístupných míst postřikem. Je určen pro dezinfekci solárií a masážních lůžek, saun a zařízení ve fitness, wellnes zařízeních, beauty salonů, kadeřnictví a podobně.
 

GUASAN SMALL SET - popis:

GUASAN FITNESS je charakteristický svým silným a dlouhotrvajícím antibakteriálním (eliminuje široké spektrum mikroorganismů včetně TBC), antivirovým a také protiplísňovým účinkem bez negativních vlivů na jakékoli ošetřované materiály. GUASAN FITNESS je šetrný k životnímu prostředí a bezpečný pro člověka, zvířata i rostliny. Nepoškozuje žádné materiály – je nekorozivní. Přípravek je vhodný pro použítí na dezinfekci dřevěného obložení v saunách, průběžnou dezinfekci solárií, dezinfekci masážních lůžek a ostatního příslušenství. Je neocenitelnou pomůckou v profesionálních, ale i privátních wellness zařízeních, kde je třeba dbát o neustálou čistotu. V ýrobek neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly. Je nehořlavý.
 

GUASAN SMALL SET - ředění:

Pro preventivní ochranu: 30 ml koncentrátu na 1 litr vody (3% roztok),
Dezinfekce ložiska infekce: 50 ml koncentrátu na 1 litr vody (5% roztok)

Ředěním koncentrátu GUASAN ve formě spreje: Nalijte 30 - 50 ml koncentrátu do rozprašovače GUASAN FITNESS SPRAY 0,5 lt a doplňte vodou. Tímto postupem získáte z jednoho litru originální náplně desinfekčního prostředku až 16 rozprašovačů pro okamžité použití.

GUASAN SMALL SET - doba působení:

15-30 minut (baktericidní a virucidní účinky), 60 minut (mykobaktericidní účinky)
 

Bezpečnostní upozornění:

„Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.“
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čištění a údržba
Záruka: 2 roky