Čistič vodního kamene - plavecké bazény, bazénové rolety, různé povrchy - SPA Rolladenreiniger

Kód: 101092001
Výprodej
Značka: Chemoform CZ
630 Kč –52 %
Čistič vodního kamene - plavecké bazény, bazénové rolety, různé povrchy  - SPA Rolladenreiniger
630 Kč –52 % 300 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odstraňuje nánosy vodního kamene ze zakrytí plaveckých bazénů a jiných vrchních ploch ( např. PVC-fólie, dlažba a nerezové nebo odřené vrchní plochy, bazénové rolety). Jedná se o moderní čistící přípravek.

Použití:

Celé zakrytí bazénu navlhčíme přípravkem, spotřeba je cca 1l na 10m3 za použití sprejové hadice nebo houby. Necháme působit 1-2 hod.
Důležité: Plocha nesmí nikde zaschnout. Zakrytí potom opláchněte silným proudem vody, eventuelně opatrně vapkou. Rozpuštěný vodní kámen se dá odstranit též hrubou houbou a vodou. Filtrační zařízení by mělo nepřetržitě běžet. Po chvíli se začnou ve filtraci shromažďovat částečky vápna, takže je nutné filtraci průběžně proplachovat. Po ošetření tímto přípravkem je nutné zvýšit pH. Bazén je možné použít hned po čištění. Po několika dnech již voda neobsahuje žádné zbytky vodního kamene. Ošetření je možné opakovat pravidelně při dopouštění vody. Doporučujeme použít alespoň dvakrát ročně.

Nikdy nemíchejte s jinými chemikáliemi

Bezpečnostní upozornění:

„Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.“

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čištění a údržba
Záruka: 2 roky