Calzestab Eisen - EX - regulace tvrdosti vody 1 lt

Kód: 101105601
Značka: Chemoform CZ
375 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Calzestab Eisen-EX je tekutý přípravek určený k regulaci tvrdosti vody, sloužící v boji proti usazeninám železa, vápníku a rzi - zabraňuje jejich tvorbě a již vzniklé usazeniny odstraňuje a to bez nutnosti vypouštění vody. Bezprostředně po použití přípravku je možné bazén opět využívat. Je-li voda tvrdší, usazuje se uhličitan vápenatý na okrajích a schůdcích a vzniká bílý povlak na bazénu, který kromě toho také značně zanáší filtrační zařízení. Proto je ideální zkontrolovat tvrdost vody ihned po napuštění a dále alespoň jedenkrát týdně. V případě vyšší tvrdosti pak aplikovat přípravek na změkčení.
 

Calzestab Eisen-EX - dávkování:

Tvrdost vody < 10: prvotní dávkování 500 ml a následné dávkování 150 ml na každých 10 m³ vody. Tvrdost vody 10-20: prvotní dávkování 1000 ml a následné dávkování 200 ml na každých 10 m³ vody. Tvrdost vody 20-30: prvotní dávkování 1500 ml a následné dávkování 250 ml na každých 10 m³ vody. Tvrdost vody > 30: prvotní dávkování 2000 ml a následné dávkování 300 ml na každých 10 m³ vody.

Bezpečnostní upozornění:

„Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.“
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čištění a údržba
Záruka: 2 roky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení