Laguna Triplex tablety s plovákem

Kód: 2189/1-4
530 Kč / ks
Skladem
Varianty kg
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se o řípravek chlorové bazénové chemie (720 g tableta) Laguna Triplex ve spojení s plováčkem, který ji udrží na hladině bazénu. Je určen k pravidelné dezinfekci bazénové vody s víceúčelovým užitím až na dobu 5 týdnů - zajistí dezinfekci, zabrání vzniku řas a odstraní nečistoty pomocí flokulace.

Laguna Triplex tablety s plovákem - návod na použítí

Přípravek s trojím účinkem zajišťuje dezinfekci bazénové vody pomocí pomalu se uvolňujícího chloru, prevenci proti tvorbě řas a napomáhá odstranění mikroskopických nečistot pomocí flokulace.

Po odtržení etikety a nastavení dávkovacího otvoru, dle velikosti bazénu, potopte kompletní plovák a nechte rozpouštět po dobu 3 – 5 týdnů. Tento revoluční dávkovač umožňuje průběžnou a snadnou dezinfekci vody bez dotyku lidské ruky až po dobu 5 týdnů.

Laguna Triplex - balení

Produkt Triplex s plovákem je nabízen v balení 720 g a 1400 g. Pro malé bazény je pak k dispozici Laguna Mini Triplex 0,5kg, kde jsou malé 20g tablety pro ošetření 3 m3 bazénové vody. K nim je potřeba dokoupit ještě malý plováček na tyto tablety.

Dárek k produktu:

K prvním objednávkám této novinky dáme jako dárek bazénový teploměr.

Podrobný návod na použití Laguna Triplex s plovákem

Určeno pro bazény o velikosti 0-20 m 3

  1. Před použitím upravte hodnotu pH na 6,8–7,6, proveďte počáteční šokovou dezinfekci vody chlorovým přípravkem Laguna Chlor šok nebo Laguna Modrý šíp.
  2. Odtrhněte perforovaný pásek na etiketě (označen „zde odtrhnout“) tak, abyste etiketu nepoškodili. Etiketu (návod k použití, bezpečnostní informace) pečlivě uschovejte! Odstraňte obě bezpečnostní plomby. Vyberte nastavení (stupeň dávkování chloru, tj. rychlost, se kterou se bude obsah dávkovače rozpouštět).
  3. Uchopte základnu dávkovače a otáčejte jí tak, aby se objevily otvory v odkryté oblasti, nastavte příslušný otvor (velikost) podle objemu bazénu. Umístěte dávkovač ve správné pozici do bazénu a podržte na několik sekund, dokud se nenaplní vodou a pak nechte volně plavat po hladině bazénu. Neponořujte dávkovač celý pod vodu a neblokujte ventilační otvory.
  4. Je nutné udržovat obsah aktivního chloru v rozmezí 0,3-0,8 mg/l a pH 6,8-7,6. Tyto hodnoty kontrolujte 1x týdně pomocí testerů Laguna. Pokud je obsah volného chloru mimo požadovanou oblast (0,3–0,8 mg/l), upravte nastavení (stupeň dávkování chloru) - otočte základnou dávkovače tak, aby se průtok vody zvětšil nebo zmenšil podle zjištěné hodnoty.

Dávkovač se nakloní na bok, pokud je obsah vyčerpán. Náklon cca 45° indikuje významné snížení dávkování chloru a tudíž nutnost výměny. Vyčerpaný dávkovač likvidujte jako nebezpečný odpad – viz Pokyny pro bezpečné zacházení.

  • Skladování: v původních dokonale uzavřených obalech v suchu při normální teplotě, v dobře větraných prostorách, mimo hořlavých látek, zdrojů tepla a vznícení, odděleně od potravin, nápojů a krmiv.
  • Upozornění: Pozor! Nepoužívejte společně s jinými výrobky. Může uvolňovat nebezpečné plyny (chlor).

 

Bezpečnostní upozornění:

„Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.“
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chlorová chemie
Záruka: 2 roky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení