Whirlpool set Laguna

Kód: 0770010
600 Kč / ks
Skladem

Napouštíte právě bazén? Pro jeho uvedení do provozu můžete použít tento přípravek pro šokovou (rychlou) dezinfekci bazénové vody. Máme jej pro Vás nyní v akční ceně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Napouštíte právě bazén? Pro jeho uvedení do provozu můžete použít tento přípravek pro šokovou (rychlou) dezinfekci bazénové vody. 
Whirlpool set bazénové chemie Laguna od společnosti Stachema je sestaven z výrobků osvědčených ve venkovních bazénech menších rozměrů. Pokud máte komerčně využívaou vířivku nebo vám nevadí použití chlóru, představuje tento whirlpool set ideální řešení. Kvalitní výrobky z řady Laguna zajistí křišťálově čistou vodu po dlouhou dobu. 

Whirlpool set Laguna – obsah balení:

  • Mini Triplex (tablety 20g) 0,5kg
  • Clear Spray 0,5l
  • pH minus 1,5kg
  • Tester 4V1

Použítí jednotlivých přípravků

Mini Triplex 0,5kg

Přípravek s trojím účinkem zajišťuje dezinfekci bazénové vody pomocí pomalu se uvolňujícího chloru, prevenci proti tvorbě řas a napomáhá odstranění mikroskopických nečistot pomocí flokulace. Použitím této 20g tablety lze ošetřit vodu v bazénu o velikosti do 3 m3 na 6 - 8 dní při běžných podmínkách.

Clear Spray 0,5l

Přípravek je určen pro vyčištění bazénu před napuštěním bazénovou vodou. Čistí vápenité usazeniny, skvrny od rzi a další nečistoty. Přípravek je možné kombinovat s chlorovou i bezchlorovou bazénovou chemií.

pH minus 1,5kg

Prostředek bazénové chemie určený ke snížení hodnoty pH ve vířivém bazénu.
 

Tester 4V1

Proužkový tester na měření hodnot pHobsahu chloru (celkového + volného) a celkové alkalinity v bazénové vodě.

Dávkování

Mini Triplex (tablety 20g) 0,5kg

Tableta se dávkuje do skimmeru, nesmí přijít do přímého styku s obklady, stěnou a dnem bazénu, aby nedošlo k jejich odbarvení. Dle teploty vody přidávejte každých 6 - 8 dnů 1 - 2 tablety (20 - 40 g) na 3 m3 (3 000 litrů) vody, 1 tabletu při teplotě do 25 °C, 2 tablety nad 25 °C.
 

Clear Spray 0,5l

Přípravek Laguna Clear spray se nastříká pomocí rozprašovací hubice na znečištěná místa, nechá se 10 - 15 minut působit, případně se mohou nečistoty uvolnit mechanicky a vše se důkladně opláchne vodou. Při silném znečištění se postup opakuje. Přípravek se aplikuje na stěny a dno vypuštěného bazénu.
 

pH minus 1,5kg

Přípravek se rozpustí ve vodě a přileje do bazénu při zapnutém filtračním zařízení a sníží hodnotu pH. Kontrola pH se musí provádět minimálně 1x týdně pomocí testovací soupravy. Pro snížení hodnoty pH o 0,2 se dávkuje 15 g/m3 vody (1 rovná polévková lžíce).

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chlorová chemie pro vířivky
Záruka: 2 roky